ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

VorteXX: Симбіоз органічних ліній та динамічної модуляції

VorteXX

ZUMTOBEL у співпраці з Sawaya&Moroni створили освітлювальну скульптуру VorteXX, дотримуючись спільної ідеї архітекторів Захи Хадід та Патріка Шумахера (Patrik Schumacher). VorteXX — це ідеальний симбіоз органічних ліній та неймовірно динамічної модуляції світлових кольорів. Ці дивовижні художні форми беруть свій початок в концепції замкнутої світлової смуги. Харизматично вигнуті обриси світильника нагадують подвійну спіраль і здаються безперервно рухомим об’єктом — невагомим, імпульсивним та сяючим.

Люстра виконана в обмеженій кількості — 25 екземплярів, 18 з яких вже продано. 

Vortexx

Дизайн

VorteXX — це ідеальний симбіоз органічних ліній, насиченого кольору та одночасно яскраво-білого світла. Завдяки цьому світильник, незалежно від встановлення, створює гармонійне освітлення, яке невпинно впливає на відчуття комфорту спостерігачів. Для забезпечення рівномірного світлорозподілу та оптимального змішування кольорів в лаковану дзеркальну поверхню з посиленого скловолокном пластику вбудована кришка з акрилового скла, що просвічується.

Vortexx

Технічні деталі

  • Розміри (мм): прибл. 1515 та 2014х1460х1670
  • Вага (кг): прибл. 50
  • Джерело світла: світлодіоди
  • Контролер управління: DALI
  • Споживана потужність: 450 Вт
  • Напруга мережі: 240 В
  • Матеріал: конструкція з посиленого скловолокном пластика, джерела світла з кришкою з акрилового скла, що просвічується
  • Колір: чорний або білий, з лакованою дзеркальною поверхнею

Vortexx

Заха Хадід — британська архітекторка та професорка архітектури іракського походження, яка радикально руйнує принципи звичайної архітектури та відкидає першість прямого кута в цій галузі. Її творіння характеризуються плавними формами, які реструктуризують простір. Більше детально про її геніальні проєкти можна дізнатися тут:

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
ПОДПИСКА НА РАССЫЛКУ