ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

ZUMTOBEL та Фунікулер Хунгербург від Захи Хадід

Zumtobel освітлює нову визначну пам’ятку Інсбрука

Zumtobel

  • Індивідуальне освітлювальне рішення в основі архітектурного стилю
  • Світлодіодне освітлення, спеціально розроблене для освітлення поручнів
  • Співпраця з відомими архітекторами — ключовий рушій інновацій для бренду

Спеціаліст з освітлювальних рішень компанія ZUMTOBEL забезпечила освітленням нове визначне місце Інсбрука. З метою фінального завершення фунікулера в місті Хунгербург відома лондонська архітектрка Заха Хадід (Zaha Hadid) створила ще одне архітектурне досягнення в Інсбруку, що займає визначне місце наряду з гірськолижним трампліном Бергізель. Освітлення для обох цих престижних проєктів забезпечила компанія ZUMTOBEL. Спеціально для фунікулера Хунгербург ZUMTOBEL створила індивідуальне освітлення для чотирьох перероблених станцій уздовж траси, а також для нового мосту через річку Інн. У співпраці з архітекторкою було розроблено спеціальне світлодіодне освітлення для 160 метрів поручнів.

Zumtobel

Для ZUMTOBEL тісна співпраця з видатними архітекторами та художниками, такими як Заха Хадід, стає довгоочікуваним викликом і виступає ключовим двигуном інновацій:

«Як міжнародна компанія, що базується в Австрії, ми дуже пишаємось тим, що можемо відігравати свою роль у створенні визначної пам’ятки Інсбрука. У таких проєктах, як освітлення фунікулера Хунгербург, вимоги архітекторів до нас часто призводять до розширення меж можливого. Це дає поштовх до створення нових технологій та нових підходів. Які часто генерують абсолютно інноваційні освітлювальні рішення та продукти, що також сприяють прогресу в нашому повсякденному бізнесі», – говорить генеральний директор ZUMTOBEL GROUP Андреас Людвіг (Andreas Ludwig).

Інші проєкти Захи Хадід та ZUMTOBEL

Співпраця між лауреаткою Прітцкерівської премії Захою Хадід та ZUMTOBEL — надзвичайно продуктивна. Зокрема, окрім гірськолижного трампліна Бергізель та фунікулеру Хунгербург, ZUMTOBEL також постачала освітлення для заводу BMW у Лейпцигу – ще один з дизайнів Хадід. Ексклюзивна люстра VorteXX від ZUMTOBEL, розроблена Захою Хадід, отримала чимало схвальних відгуків. Саме за неї на аукціоні будинку Dorotheum у Відні було сплачено найвищу на сьогодні ціну як за об’єкт дизайну.

Освітлення від ZUMTOBEL

Zumtobel

Освітлення для нового фунікулера Хунгербург базується на високоякісних вбудованих підлогових світильниках, що висвітлюють внутрішню частину привабливих корпусних конструкцій даху, підкреслюючи їх плаваючий вигляд. Світло, відбите від стелі, забезпечує велику частку зовнішнього освітлення на станціях. І доповнюється вбудованими настінними світильниками та світлодіодною системою освітлення поручнів.

Zumtobel

Окрім освітлення для чотирьох станцій, особливу увагу було приділено забезпеченню ефектного нічного освітлення для мосту через річку Інн. Стовпи, що підтримують підвісний міст, освітлені таким чином, аби підкреслити їхню виразну форму та нахил. Додаткові освітлювальні ефекти роблять структуру мосту легкою та ефірною, при цьому основний проміжок мосту збудовано між стовпами, як плаваючу смугу світла, тоді як залізничні вагони, що перетинають міст, яскраво освітлені і їх видно здалеку.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля