ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Перероблення ванної кімнати. Корисні поради — частина 2

Створіть бачення, складіть бюджет, оберіть свій стиль, найміть потрібних професіоналів. Такими були поради у першій частині публікацій Як переробити ванну кімнату: корисні лайфхаки. Продовжуємо розповідь про корисні поради щодо перероблення ванної кімнати.

Крок 6: Виберіть матеріали, оздоблення та кольори

Ви, мабуть, давно планували цю реконструкцію. І вже маєте збірку з фотографіями та ілюстраціями для натхнення, які зображають ваше бачення ідеального простору ванної кімнати.

Якщо ви ще не створили таку збірку, знайти цікаві ідеї для натхнення можна на сайті Houzz.

Настав час дослідити ринок матеріалів. Таким чином ви матимете уявлення про обсяг робіт й фінансову складову та матимете змогу докладно обговорити всі деталі своїм дизайнером чи постачальником.

Інтер’єр будь-якої ванної кімнати чудово доповнить електротехніка JUNG, а от вентиляцію варто довірити MAICO.

Крок 7: Робота над розробкою дизайну та будівельними документами

На цьому етапі вам слід активно переглядати всю технічну документацію: план будівлі чи квартири, схеми розташування плитки та сантехніки та будь-які інші відповідні креслення, пов’язані з вашим проєктом. Більше планування означає менше помилок.

Крім того, ви хочете бути в курсі всього процесу перероблення – які матеріали будуть використані та як вони будуть розміщені. Якщо на будівельних кресленнях щось не вказано, наприклад, спосіб укладання плитки або те, як виглядатиме оздоблення у душовій ніші, швидше за все, підрядник прийме рішення на місці, особливо якщо ви не поруч.

Крок 8: Отримайте кошториси від підрядників

Ви повинні отримати кошториси на проведення робіт принаймні від трьох ліцензованих підрядників. Якщо ви вже працюєте з дизайнером чи архітектором, він може знати кваліфікованих людей та допомогти обрати професіоналів.

Не дозволяйте найдорожчому кошторису лякати вас і не погоджуйтесь одразу на найменш фінансово затратний варіант..

Крок 9: Сплануйте та підготуйтесь до ремонтних робіт

Варто обрати та замовити всі матеріали, сантехніку та компоненти заздалегідь. Адже ви точно не хочете зупинитися на половині ремонту й кілька тижнів чекати на доставляння плитки.

Звичайно ж потрібно подумати й про те, де будуть зберігатися всі замовленні для перероблення ванної кімнати матеріали. Можливо це буде вільна кімната чи гараж, чи якесь підсобне приміщення.

Подумайте також про те, в який час працюватимуть робітники, чи буде хтось на місці в цей період аби проконтролювати хід робіт та відповісти на питання, що виникатимуть. Чи вплинуть ремонтні роботи на ваш робочий графік чи відрядження? Де ви прийматимете душ поки йтиме перероблення?

Крок 10: Оздоблення — останній етап перероблення ванної кімнати

Вітаємо з новою ванною кімнатою! Тепер настав час додати їй комфорту за допомогою текстилю, килимків, підставок для мила, аксесуарів тощо.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ