fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Maico

Компанія MAICO (Maico Elektroapparate-Fabrik GmbH, Німеччина) з 1928 року виробляє вентилятори та компоненти вентиляційних систем для різноманітних сфер застосування.

Сьогодні MAICO — це не тільки вентилятор для ванної кімнати, але й сучасні інтелектуальні децентралізовані та централізовані вентиляційні системи з рекуперацією повітря, вентилятори для промисловості та ще більше 1600 найменувань вентиляторів, вентиляційних систем та аксесуарів.

За більш ніж 20 років на ринку України, справжню популярність завоювали витяжні вентилятори для ванної кімнати серії ER та ECA IPRO, децентралізовані установки з рекуперацією повітря PushPull, та інноваційні припливно-витяжні установки з рекуперацією повітря серії WS. Це все завдяки таким перевагам, як: безшумна робота, хороші технічні характеристики (високий напір, обʼєм повітря та ступінь рекуперації), а також надійність та якість.

MAICO гарантує високу якість та надійність своїх продуктів, що дозволяє їй бути однією з провідних компаній на світовому ринку. Численні призи за дизайн свідчать про те, що в цих виробах відмінно поєднуються форма і функціональність. У клієнтів MAICO користується репутацією надійного партнера.

 

Каталоги Maico

Побутові вентилятори для невеликих приміщень

Децентралізована вентиляція з рекуперацією тепла

Центральні припливно-витяжні установки

Вентилятори для промисловості

ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ