fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Kampmann: Втілюємо комфорт у життя

Яка технологія кондиціонування повітря необхідна людині, щоб відчувати себе комфортно? Багаторічний досвід і найкращі продукти Kampmann забезпечують ефективні рішення для широкого спектра застосувань. Звичайно, індивідуально підібрані до вимог замовника, щоб у підсумку досягти найкращого комфортного клімату.

Ми хотіли б показати вам кілька прикладів того, як Kampmann досягає оптимальних результатів у різних сферах. А якщо ви хочете ознайомитися з найважливішими технічними критеріями комфорту, зверніть увагу на публікацію Комфорт орієнтований на попит.

Комфорт в готелі

Комфорт можна чудово проілюструвати на прикладі готелю та контролю температури в кімнаті. Гості готелю вже звикли до номерів готелю з кондиціонерами. Однак охолодження кімнат не повинно призводити до протягів. Це було б серйозною помилкою планування. Лікар Олівер Хоферт, керівник відділу моделювання компанії Kampmann, знає, як це зробити правильно: «Змішана вентиляція – це хороший спосіб забезпечити відносно високу ефективність охолодження в кімнаті. Це означає, що повітря направляється вздовж стелі з високим імпульсом і створює імпульс через індукцію, а також різницю температур. Індукований рух повітря в приміщенні створює затишок і забезпечує високий рівень комфорту».

При плануванні інтегрованого та ефективного рішення для кондиціонування повітря акустика також є важливим фактором, особливо в готельному секторі. Фанкойли Venkon стали стандартом у готельному секторі. Ці лідери ринку — безшумні, пропонують високу продуктивність й ефективність завдяки EC-вентиляторам, а також мають гігієнічний сертифікат відповідно до VDI 6022. Ще одна перевага: їх легко інтегрувати в систему управління будівлею.

У вхідній зоні вестибюля повітряна завіса забезпечує комфортне тепло проти холодного зовнішнього зимового повітря. Внутрішній клімат залишається приємним, а втрати енергії мінімальні. Наприклад, повітряна завіса Uniline є особливо потужною завдяки унікальній технології Silent AutoMotion навіть при низьких робочих рівнях: саморегульована розвантажувальна заслінка збільшує глибину проникнення повітряної завіси.

А от стельові касети можна використовувати, наприклад, в місцях загального користування, таких як вестибюль та їдальнях. Вони працюють надзвичайно тихо завдяки з EC-вентиляторами й поставляють повітря до кімнати особливо комфортним способом. У конференц-залах є система охолодження стелі, що забезпечує приємний клімат. Навіть коли на вулиці висока температура, гість не відчуває спеки. Система охолодження прихована за стелею з перфорованого гіпсокартону, працює абсолютно безшумно і без протягів. Стеля також забезпечує додаткове звукопоглинання.

Вентиляція в готелі також важлива і може бути реалізована за допомогою вентиляційних отворів. Іноді їх можна змонтувати непомітно, а іноді використати як елемент дизайну, але прилади Kampmann завжди відповідають найвищим вимогам до вентиляції та акустики.

Свіже повітря, що випускається децентралізованими пристроями, генерується центральними пристроями HVAC, а охолоджувальна потужність — чиллерами.

Як досягається комфорт в офісі?

«Саме високий рівень відвідувачів та пов’язаний з цим рух повітря, а також різні потреби в температурі та чистому повітрі роблять вентиляцію та кондиціонування в офісах відкритого планування технічно більш вимогливими, ніж у невеликих приміщеннях», – каже Олівер. Хоферт.

У новобудовах з вікнами від підлоги до стелі підлогові конвектори ідеально підходять для опалення, охолодження та вентиляції приміщень за потреби. Правильне розташування та конструкція підлогових конвекторів запобігає протягам і забезпечує тепловий комфорт у всьому приміщенні. Це важливо, оскільки навіть дуже добре ізольовані скляні фасади пропускають сонячні промені, що призводить до асиметричного випромінювання і, таким чином, до зниження комфорту. Траншейні конвектори характеризуються швидким часом відгуку і пропонують високий рівень комфорту навіть при великих навантаженнях.

Зручність на споживчому ринку

На споживчих ринках акцент має бути на центральній вентиляції та децентралізованому контролі температури.

Центральна система вентиляції забезпечує мінімальний гігієнічний повітрообмін на ринку або в торговому залі. Потім усі навантаження на опалення та охолодження надходять через децентралізовані пристрої. Ми називаємо цей принцип гібридною системою. Він пропонує високий потенціал економії внаслідок кондиціонування повітря на основі потреб. Крім того, користувачі можуть контролювати температуру відповідних приміщень окремо та незалежно від кондиційної установки. Для цього, наприклад, використовуються повітронагрівачі.

Перевага повітронагрівачів полягає в тому, що вони можуть відносно швидко покривати навантаження як на опалення, так і на охолодження в енергоефективний спосіб. Це особливо цікаво в перехідні періоди навесні або восени, оскільки все ще може знадобитися опалення вранці та охолодження вдень, коли сонце знаходиться в зеніті. Гнучкість пристроїв з адаптованою концепцією керування забезпечує добробут і комфорт для клієнта, а також підвищує якість ринку. Розумний контроль температури зони можна встановити за допомогою інтелектуального керування. Наприклад, у касі, де персонал працює сидячи, можна трохи підвищити температуру в порівнянні з рештою магазину.

У випадку продовольчих ринків, навпаки, прилавки зі свіжими продуктами мають особливі вимоги. Метою тут є запобігання потраплянню бруду із зони споживача за допомогою надлишкового тиску за прилавком. При цьому, однак, кліматичний комфорт для персоналу має бути високим. Kampmann пропонує розв’язання цієї проблеми за допомогою комбінації щілинних і поворотних дифузорів. Спрямована повітряна завіса для екранування спереду поєднується з високоіндуктивними та зручними поворотними розетками. Останні створюють зону надлишкового тиску за прилавком, що, своєю чергою, викликає ефект зміщення в бік ринку. Якщо простір обмежений, обидва механізми також можна реалізувати в одному пристрої. Таким комбінованим пристроєм є Kampmann KaProtect.

Встановлені дверні повітряні завіси на входах захищають магазин від проникнення холодного повітря.

Усіма кондиціонерами можна керувати централізовано за допомогою системи керування будівлею Kampmann KaControl. Системою також можна керувати зонально з системи управління будівлею вищого рівня через KNX, що забезпечує оптимальну енергоощадну роботу.

Рішення Kampmann знову і знову підтверджують рівень комфорту завдяки ідеально скоординованому кондиціонуванню повітря на основі температури, швидкості повітря та акустики. Завдяки цим вентиляційним системам, які розташовуються на даху будівлі, підвалі, або ж децентралізовано в кожній кімнаті, також забезпечується належна вологість.

Звісно це все лише приклади застосування продукції Kampmann, адже компанія адаптує кожне рішення відповідно до проєкту, структурних умов та, звичайно, вимог замовника.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ