fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Kampmann: Комфорт орієнтований на попит

У кожній сучасній новобудові з вікнами від підлоги до стелі постає питання, як опалювати, охолоджувати чи, за бажанням, вентилювати відповідні приміщення. Архітектори, проєктувальники та кваліфіковані спеціалісти давно знають, що Kampmann, як лідер на ринку конвекторів для підлоги, створив архітектурно та технічно ідеальні рішення для контролю температури приміщення. Асортимент підлогових конвекторів Katherm від Kampmann чималий, й до того ж доповнений великою кількістю варіантів дизайну. Сім базових варіантів, кожен із сотнями варіацій розмірів, а також особливі варіанти за індивідуальним запитом забезпечують незліченну кількість дизайнів.

Правильне розташування та конструкція підлогових конвекторів запобігає протягам і забезпечує тепловий комфорт у всьому приміщенні. Тому що навіть найкращі утеплені фасади завжди дають трохи холоду взимку або проводять тепле повітря влітку. Метою ж клієнтів є досягнення однакової температури всюди, тобто створення рівномірного клімату в кімнаті, і без протягів.

Коли ж виникає тепловий комфорт, тобто людина відчуває себе комфортно залежно від температури? У кімнаті комфортно:

 • Коли різниця температури поверхня стін і повітря в приміщенні менш як 4 °C.
 • Різниця температур у приміщенні на рівні ніг та на рівні голови менше ніж 3 °C.
 • Радіаційна асиметрія менш як 5 °C.

Також важливі низькі швидкості повітря та відсутність протягів.

Щоб забезпечити дотримання всіх критеріїв комфорту, під час планування та проєктування слід враховувати не тільки відповідні умови в приміщенні, але також якість пристрою та основу для розрахунку даних про продуктивність. Потрібно розглядати лише пристрої, дані про продуктивність яких були виміряні відповідно до стандарту EN 16430. Це стосується всіх підлогових конвекторів від Kampmann. Власний центр досліджень і розробок компанії (FEC) також надає підтримку в розробці спеціальних рішень, які виходять за рамки великого стандартного діапазону виробника.

Як працюють підлогові конвектори Katherm?

Основний принцип й ідею можна пояснити швидко. Повітря в приміщенні пропускається через теплообмінник на водяній основі для обробки, а потім циркулює за принципом природної конвекції або за допомогою вентиляторів. Ця система має набагато менший час реакції й гарантує високий рівень комфорту в приміщеннях з індивідуальним регулюванням температури.

Спектр різноманітних варіантів систем коливається від стандартної моделі для опалення до високопродуктивних пристроїв з функціями опалення, охолодження та вентиляції. Переобладнання в будівлях без підключення до відповідного водяного контуру можливе також у версіях з електронагрівачем.

Правильна система для потрібного місця

Для досягнення теплового комфорту в кожному застосуванні важливо правильно вибрати пристрій. Наприклад, Katherm NK, який працює за принципом природної конвекції, повністю без підтримки вентилятора, можна чудово встановити в приміщеннях з відносно статичними вимогами до опалення, наприклад, у коридорах або вестибюлях готелів. Система не тільки забезпечує захист від холодного повітря та запобігає протягам, але й запобігає запотіванню поверхонь вікон. Системи з природною конвекцією можуть покривати залишкове тепло; використання для повного опалення приміщення також можливе з відповідним стандартним опалювальним навантаженням. Пристрої непридатні лише для охолодження через відсутність підтримки вентилятора.

Високопродуктивні підлогові конвектори, такі як Katherm HK, використовуються завжди, коли необхідно розсіювати більші навантаження, особливо в офісних та адміністративних будівлях. Ви можете гнучко впливати на температурну стратифікацію та рух повітря в приміщенні та забезпечувати комфортні температури цілий рік. При плануванні необхідно враховувати різні параметри, наприклад, кількість людей і їх розміщення в кімнаті або розташування столів і технічних пристроїв. Асортимент продукції включає як 2-, так і 4-трубні системи. 4-трубна система в основному використовується в приміщеннях, де під час перехідних періодів одна сторона будівлі все ще потребує охолодження, а інша – опалення.

Питання подачі свіжого повітря в приміщення тепер стає все більш актуальним. Підлогові конвектори NK і HK, а також Katherm QK для опалення з вентилятором у діапазоні низьких температур пропонують відповідні технічні рішення. За бажанням вони можуть бути оснащені модулями припливного повітря ZL, що дозволить вводити очищене первинне повітря. Це підлоговий канал довжиною 400 мм, який можна прикріпити до блоків Katherm відповідних версій. Припливне повітря подається через підлоговий конвектор Katherm з низькою швидкістю виходу повітря, що забезпечує приємний рівень комфорту. За допомогою модулів припливного повітря Katherm ZL попередньо кондиційоване первинне повітря можна використовувати для охолодження, опалення або ізотермічного повітрообміну.

Katherm QL — це система витісненого повітря з вентиляцією без протягів, що призначена для енергоощадної вентиляції, в якій потрібно обробляти лише невелику кількість зовнішнього повітря. Крім того, за допомогою Katherm QL необхідне теплове навантаження може бути розсіяне. Katherm QL — це найсучасніша система вентиляції приміщень з низькою турбулентністю, яка забезпечує комфортний клімат у приміщенні з дуже низькою швидкістю повітря.

Шум від підлогового конвектора

Який сенс у комфортному приміщенні, якщо рівень шуму від конвектора надто високий? З підлоговими конвекторами Kampmann таке питання навіть не постає. При проєктуванні приладів за основу береться відповідний допустимий рівень звукового тиску в приміщенні. Можна розрізняти офіс відкритого планування, конференц-зал та кімнату для переговорів.

Вбудована технологія і потік повітря в пристрої мають великий вплив на рівень шуму. Усі підлогові конвектори Kampmann оснащені тангенціальними вентиляторами EC. Вони можуть працювати енергоефективно навіть при низькій потужності повітря в діапазоні низьких швидкостей. Інтелектуальна силова електроніка забезпечує безступінчасту роботу з урахуванням потреб. Але навіть на більш високих швидкостях рівень шуму залишається в стабільно задовільному діапазоні завдяки інноваційним двигунам і складній механіці.

Відповідна концепція контролю Відповідна концепція керування є незамінною для орієнтованого на потреби регулювання температури приміщення в складних умовах. Усі підлогові пристрої можуть бути оснащені інтелектуальною кімнатною автоматикою KaControl. Система має дизайнерські блоки з інтуїтивно зрозумілим керуванням і може бути оновлена за допомогою вставних комунікаційних інтерфейсів для управління індивідуальним приміщенням або для підключення до систем управління вищого рівня — BAC-net, CANbus, LON, KNX і Modbus. Як альтернатива можливе пряме керування через активний сигнал 0-10 В від системи керування будівлею на місці. Параметризовані контролери пропонують широкий спектр функцій, включаючи ручне регулювання рівня вентилятора, програму перемикання часу або моніторинг двигуна з обробкою повідомлень про несправність. Крім того, для всіх пристроїв доступний простий електромеханічний варіант керування з відповідним кімнатним термостатом.

Підтримка проєкту в будь-якому випадку

Наші клієнти завжди можуть бути впевнені у підтримці їх проєкту, адже Kampmann означає технічну компетентність. Ми пропонуємо правильну програму розрахунку для всіх пристроїв. Вибравши потрібну версію продукту, ви можете розрахувати дані про продуктивність продукту всього за кілька кліків.

Ми також будемо раді надати додаткову інформацію про пристрій, таку як інтервали технічного обслуговування або цикли заміни фільтрів.

У разі, якщо клієнт потребує спеціальних рішень, ми ідеально адаптуємо розроблені вироби до індивідуальних конструктивних умов.

На етапі будівництва речі можуть забруднитися. Для підлогових конвекторів Kampmann такої проблеми немає. У стандартній комплектації вони поставляються з пластиковою кришкою для решітки та краю рамки задля захисту від бруду та пилу. Хочете ще більше захисту? На заводі ми можемо поставити більш міцну монтажну кришку з дерева.

Відкрийте для себе всі підлогові конвектори Kampmann Katherm, що характеризуються швидким часом відгуку та забезпечують високий рівень комфорту навіть при значних навантаженнях.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

  Вентиляція
  Електротехніка
  Світло
  Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
  ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ