fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Kampmann

Компанія Kampmann (Kampmann GmbH) -німецький виробник кліматичного обладнання з більш ніж 45-річним досвідом. Компанія займається розробкою та виробництвом сучасних систем обігріву, охолодження та вентиляції.

З поміж декількох сотень найменувань продукції, які випускає компанія Kampmann, справжніми флагманами стали конвектори та фанкойли, зокрема конвектори та фанкойли вбудовані у підлогу. Сучасний дизайн, низькі шумові характеристики при досить високій тепло- та холодопродуктивності зробили їх популярними й на ринку України.

Технології Kampmann відомі тим, що відповідають самим високим вимогам, щодо ефективності та економічності кліматичних рішень. Завдання компанії полягає в тому, щоб використовуючи інноваційні ідеї, створювати і пропонувати нові продукти найвищої якості.

Переваги продукції Kampmann полягають, зокрема, у тому, що вона відповідає своїм заявленим робочим характеристикам: гарантована тепло- та холодопродуктивність, які перевірені, згідно EN, низькі шумові характеристики, а також бездоганна якість виготовлення та сучасний дизайн.

 

Каталоги Kampmann

Конвектори вбудовані в підлогу

Конвектори

Тепловентилятори

Повітряно-теплові завіси

Стельові випромінюючі панелі

Фанкойли

ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ