fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Zumtobel

Компанія Zumtobel (Zumtobel Lighting GmbH, Austria) — це один з провідних постачальників професійного освітлення найвищої якості. Підприємство Zumtobel вже 50 років займається розробкою високотехнологічних та індивідуальних рішень в області освітлення, які відповідають сучасним вимогам щодо ергономіки, економічності, екологічності та естетичності.

Zumtobel здійснює комплексні освітлювальні проекти для торгових приміщень, музеїв, транспортних об’єктів, офісів та приватних будівель.
Системи освітлення Zumtobel відповідають найвищим стандартам якості.

Zumtobel є лідером в області освітлення, завдяки тісній співпраці з міжнародними експертами, науковими установами, провідними світовими дизайнерами та архітекторами. Бренд завжди спирався на знання в сфері освітлення та глибоке розуміння його впливу на людей. Zumtobel пропонує нову якість світла: інтелектуальні рішення  в освітленні, які пристосовуються до індивідуальних потреб та економлять ресурси. Zumtobel гарантує, що вироби компанії не зашкоджують навколишньому середовищу.

Це перша компанія в індустрії освітлення яка отримала сертифікати про відповідність міжнародним стандартам екологічності продукції ISO 14025 та EN 15804.

Каталоги Zumtobel

Шинопроводи та точкові світильники

Модульні системи освітлення

Вбудовані світильники

Підвісні та накладні світильники

Торшери та бра

Освітлення з підвищенним ступенем захисту

Зовнішнє освітлення

Аварійне освітлення

Освітлення для великих критих приміщень

Управління світлом

ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ