fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Zumtobel для Volkswagen Commercial Vehicles

До 100 000 автомобілів на рік сходять із заводу VW з виробництва Volkswagen Crafter і MAN TGE у Вжесні, Польща. Приміщення заводу, що відкрився у 2016 році, мають сучасний фарбувальний цех, зали кузовного будівництва та складання автомобілів, а також парк постачальників із логістичними зонами. Цей сучасний об’єкт є лідером у галузі ефективності освітлення у VW Group завдяки інноваційному світлодіодному освітлювальному рішенню, запропонованому Zumtobel.

Кузовні та складальні роботи в автомобільній промисловості вимогливі й потребують оптимальних умов освітлення. Потреба в енергії для систем освітлення у виробничих цехах великих автовиробників є відповідно високою. На етапі планування спочатку здавалося, що майданчик VW у Вжесні має бути обладнаний звичайним освітленням. Тоді австрійський виробник світильників Zumtobel представив свою концепцію освітлення – і в цьому відношенні продемонстрував високу економічну ефективність і технологічний прогрес, які забезпечує світлодіодна технологія. У цьому переконалися й спеціалісти з планування Volkswagen.

Світлодіодні вироби для будь-яких потреб

Вони не тільки доручили Zumtobel оснастити світлодіодною продукцією всю систему освітлення. Нова інноваційна концепція освітлення також зробила вирішальний внесок у перетворенні заводу у Вжесні на фабрику VW Think Blue. Програма спрямована на ефективне використання ресурсів, скорочення викидів, зменшення споживання енергії та води, а також запобігання відходам.

«Ми раді, що Volkswagen Commercial Vehicles обрала повний підхід до світлодіодів. Разом ми змогли побудувати одну з найефективніших виробничих потужностей для освітлення в групі VW», – говорить Френк Оверманн, менеджер Zumtobel по роботі з ключовими клієнтами в автомобільній промисловості.

Система світлодіодного безперервного рядного освітлення TECTON

Система безперервного світлодіодного освітлення TECTON ідеально підходить для використання в складальних і виробничих цехах VW Crafter. 16 000 світлодіодних світильників TECTON C, які покривають відстань близько 40 кілометрів, становлять найбільшу частину цього проєкт. TECTON зменшує споживання енергії на 50 відсотків у порівнянні з системою безперервного освітлення T16. Світильник безперервного ряду оптимізований для різних завдань з освітлення поверхонь і полиць. Усі функції, такі як електропостачання, керування освітленням і підключення до аварійного освітлення, легко інтегровані в багатофункціональну шину.

Зменшення викидів CO2 та споживання електроенергії

У лакофарбовому цеху та у багатоярусних складських приміщеннях Zumtobel встановив високоярусний світильник CRAFT, який можна легко під’єднати до системи безперервного освітлення TECTON. На основі 15 000 світлодіодних монтажних рейкових ліхтарів з потужністю в 40 Вт і 6 000 годин роботи Volkswagen Commercial Vehicles на польському заводі заощаджує 3 420 МВт-год електроенергії та 1 925 тонн CO2 на рік.

Міцне та невибагливе освітлення

«З цією новою фабрикою ми показуємо яскравий приклад, коли йдеться про захист навколишнього середовища. Як екологічно, так і економічно, ми отримуємо стійку вигоду від рішення повністю покластися на інтегроване рішення для світлодіодного освітлення», – говорить Маттіас Штруц, відповідальний за планування постачання електроенергії у Volkswagen у Вольфсбурзі. «Це збільшує термін служби, зменшує витрати на технічне обслуговування та експлуатацію, а також забезпечує постійний рівень освітлення протягом усього терміну служби».

В офісних приміщеннях використовуються вбудовані світлодіодні світильники MIREL evolution і світлодіодні світильники PANOS. Обидва освітлювальні рішення чудово освітлюють офіси, а також розставляють архітектурні акценти.

Освітлення місць для паркування

Для освітлення місць для паркування було використано світлодіодне рішення R2L2. Високопродуктивна оптика, вбудована у світильник, гарантує енергоефективну роботу. Різні криві розподілу світла направляють світло точно і без втрат розсіяного світла. Компактний, пило- та вологостійкий світлодіодний світильник ForceLED з алюмінієвим корпусом виготовлений компанією Thorn, дочірнім брендом Zumtobel, забезпечує акцентне освітлення для зовнішнього фасаду будівлі.

Zumtobel також встановив захисні світильники RESCLITE для шляхів евакуації. Відповідно до EN 1838, світильник забезпечує необхідну орієнтацію в аварійній ситуації, а також служить як протипанічне освітлення. Використовуючи рішення для керування освітленням LITECOM, можна легко контролювати освітлення для аварійної евакуації.

Спільна робота з дочірніми компаніями групи Zumtobel

Крім того, також встановлені світильники з серії PERLUCE й ONDARIA Zumtobel, серія Satin від Thorn і вибухозахищені лінійні світильники KXA-2 і KXB.

Такі компоненти, як драйвери та світлодіодні джерела надані технологічним партнером проєкту — компанією Tridonics. Навіть під час виробництва для всієї бази світильників була встановлена постійна світловіддача (скорочено CLO). До того ж функція CLO тепер є стандартом для всіх промислових фар Volkswagen. Це забезпечує рівномірне зниження світлового потоку протягом певного терміну служби.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ