fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Thorn та Zumtobel: Освітлення для Cleveland Police

Zumtobel Group спільно з брендом Thorn оновили світильники та елементи керування освітленням в офісах поліції та Уповноваженого з питань злочинності у місті Стоктоні на Тіс, графство Клівленд, Великобританія. Основним викликом було запровадити керування освітленням у наявних світильниках протягом строго встановленого терміну, одночасно маючи справу з певними обмеженнями з огляду на пандемію. Нещодавно Thorn та Zumtobel представили широкий асортимент світильників, сумісних із Bluetooth, які точно відповідали дизайну, що дозволяє використовувати технологію Bluetooth там, де не можливо з певних причин змінити проводку.

Поліція Клівленда розпочала реконструкцію St Marks House, щоб забезпечити робочі місця для персоналу. Будівля знаходиться приблизно в 600 метрах від попереднього розташування і має достатню місткість, щоб забезпечити робочі місця як для нинішніх полісменів, так і для майбутнього складу.

У головних офісах було встановлено світильник Bluetooth Omega Pro 2, щоб дозволити користувачам персоналізувати своє освітлення, від ефекту освітлення до колірної температури кімнати. Завдяки Omega Pro 2 та її інноваційної оптики користувачам легко додати інтелектуальну функціональність до освітлювальних установок. Завдяки трьом оптикам, трьом варіантам кріплення, трьом колірним температурам й новій системі C-Kit Thorn універсальність Omega Pro 2 здатна задовольнити практично будь-які потреби застосування.

Асортимент аксесуарів C-Kit від Thorn використовує модульний підхід до керування освітленням. Це унікальна технологія, оскільки ця повністю взаємозамінна система plug-and-play, може дозволити головному світильнику стати підлеглим або ж датчику мікрохвильової печі стати детектором руху. Завдяки інноваційному C-Kit, Omega Pro 2 забезпечує надійне рішення для офісних додатків і може надалі включати нові датчики та технології, коли вони стануть доступними.

Суперефективні вбудовані прожектори Bluetooth ZANTOBEL PANOS освітлюють коридори. Ці світильники забезпечують контроль відблисків до UGR 19 та ефективність понад 100 лм/Вт, що робить їх ідеальним вибором для офісів та приміщень для спілкування. Керування освітленням здійснюється за допомогою сигналу DALI, тому його також можна інтегрувати в різні системи управління. Використання світлодіодів забезпечило покращену економію електроенергії та кращу передачу кольору разом з контролем робочих зон.

Встановлений на сходових маршах та туалетах, світильник Thorn Katona з класом захисту IP65 поєднує в собі ефективність, легкий монтаж та потужний захист від води, пилу та пошкоджень. Katona пропонує потужність освітлення від 1000 до 2000 лм і колірну температуру 4000K або 3000K. Має функцію керування DALI та бездротового монтажу, вбудовані датчики денного світла та датчики присутності.

Простий у монтажі, використанні та обслуговуванні світильник Bluetooth Aquaforce з класом захисту IP66 був створений спеціально для використання на заводах. Його найсучасніша технологія передачі світла з призмами заломлення забезпечує плавне освітлення без гострих кутів та максимальні рівні освітлення. Цей міцний світильник створений для того, щоб витримувати температуру навколишнього середовища в діапазоні від -20 °C до +35 °C. А його розумна конструкція має спеціальні краї, що запобігають осіданню пилу на світловіддачі, тому будь-яке накопичення бруду мінімально впливає на продуктивність.

Світильники Voyager One та Voyager Fit забезпечували аварійне освітлення протягом усього проєкту для досягнення високого рівня захисту. Voyager One — надзвичайно тонкий аварійний світильник, який забезпечує високий рівень освітлення завдяки простому вигляду та класу захисту IP65. Компактний Voyager Fit настільки малий, що його можна встановити практично в будь-якому місці (монтаж вимагає лише стельової порожнини у 80 мм). Надзвичайно універсальні, ці світильники мають змінні лінзи, що полегшують необхідний розподіл світла.

Під час реалізації цього проєкту Zumtobel Group та Thorn використали найновіші, ефективні світлодіодні технології для покращення економії енергії, кращого освітлення та керування освітленням, щоб забезпечити гнучкий контроль робочих зон поліції Клівленду.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ