fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

KAMPMANN: Кондиціонування будинків та коронавірус

KAMPMANN узагальнили відповіді на найактуальніші питання, що стосуються кондиціонування та вентиляції в умовах світового панування коронавірусу.

Чому системи кондиціонування повітря в будівлях так чи інакше «звучать» у дискусії про поширення коронавірусу?

Технологія охолодження визначена каталізатором поширення вірусу на переробних підприємствах м’ясної промисловості, і вентиляційна система зіграла ключову роль в деяких інцидентах з поширення захворювання. Однак потрібно пояснити: при правильній експлуатації системи кондиціонування, як правило, нешкідливі, оскільки подача свіжого повітря вкрай важлива.

Чому обсяг свіжого повітря відіграє ключову роль?

Свіже повітря забезпечує зменшення концентрації вірусів у повітрі, оскільки воно фільтрується. Оброблене повітря подається, а забруднене повітря всередині приміщень відводиться. Частка свіжого повітря у вентиляційних системах повинна бути збільшена до максимуму в ці часи. Як альтернатива також допомагає вентиляція приміщення через вікна.

Чому циркуляція повітря викликає занепокоєння?

Циркуляція повітря вказує, скільки разів на годину повітря в приміщенні технічно обробляється. Висока швидкість циркуляції повітря (близько 20 або 30 разів на м’ясокомбінатах) створює сильну турбулентність повітря, яка утримує віруси в русі. Однак двократна циркуляція повітря є більш звичною, коли кондиціонують повітря в офісі чи спальні готелю. Ці руху повітря настільки мінімальні, що віруси осідають на поверхнях і швидко відмирають.

Чи можна оснастити системи кондиціонування повітря фільтрами від вірусів?

Модернізація фільтрів не є розумною, оскільки відповідні фільтри (HEPA) мали б занадто серйозний вплив на результативність наявних систем. В принципі, має сенс очищати повітря в окремому блоці, який працює незалежно від будь-якої технології кондиціонування або вентиляції. Одним із прикладів цього може бути очищувач повітря KAMPMANN KA-520. Тільки так можна досягти значущої комбінації фільтра HEPA та вентилятора. І лише таким чином можна використовувати дорогий фільтр саме тоді, коли він справді необхідний.

Чи можна продовжувати використовувати системи циркуляції кондиціонера?

Системи рециркуляції повітря, такі як нагрівачі блоків, фанкойли, стельові касети або опалювальні траншеї, можуть продовжувати працювати. Вони забезпечують мінімальну циркуляцію повітря, віруси також можуть осідати й відмирати, так само як і при вимкнених системах. Вони не транспортують повітря на великі відстані, і, перш за все, воно не транспортується з кімнати в кімнату (або з секції у секцію). Тому їх установка та використання нешкідливі.

Німецька професійна асоціація кондиціонування будівель також заявляє, що рециркуляційні повітряні установки, такі як фанкойли або вторинні повітряні агрегати, «ефективні лише у відповідному окремому блоці відповідно до норм. Вони не передають повітря в інші агрегати й тому не є критичними».

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ