fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

KAMPMANN для Phoenix Contact, Падерборн

Компанія Phoenix Contact GmbH & Co. є глобальним концерном, який нараховує понад 13000 співробітників. Підприємство з головним офісом в місті Блумберг Східної Вестфалії є лідером на світовому ринку технологій з’єднання та експертом в області автоматизації. Це ноу-хау використовується також і у власних проєктах.

Як от при переоснащенні адміністративної будівлі, замовлення на реконструкцію якої Phoenix Contact отримала від виробника освітлювального обладнання Hella. Будівля в Падерборні була обладнана для філії підприємства Phoenix Contact Power Supplies GmbH (сфера діяльності — енергопостачання). При цьому, пріоритетну роль для керівництва мало створення максимально можливого комфорту для співробітників. Відповідно високими були й вимоги до системи кондиціонування.

Компанія Phoenix Contact зупинила свій вибір на стельових (103 штуки) і настінних (2 шт.) фанкойлах Kampmann KaCool. Короткі терміни постачання стали першим аргументом на користь компанії Kampmann. Але вже дуже скоро з’ясувалося, що Kampmann є ідеальним партнером для фахівця в області автоматизації.

Прилади Kampmann без проблем інтегруються в автоматизовану систему керування будівлею — і навіть в систему, створену безпосередньо Phoenix Contact. Управління фанкойлами KaCool виконується за допомогою центральної системи управління. Далі прилади інтегруються в загальну систему будівлі. Дана можливість інтеграції, а також компетентність і консультації інженерів фірми Kampmann, стали, врешті-решт, вирішальним аргументом для Phoenix Contact.

Як доповнення до центральної системи керування (за допомогою протоколу Modbus) температура в приміщеннях може налаштовуватися й індивідуально. Для цього було встановлено 66 пультів керування KaController. Високоякісні пульти керування для приміщень від Kampmann легко програмуються й оснащені інтуїтивно зрозумілими функціями.

Фанкойли KaCool на практиці довели, що є надійними та вірними помічниками для створення оптимального клімату в приміщенні. Корпус гарної форми зливається з перекриттями, а вентилятор, оснащений ефективним електродвигуном постійного струму, працює практично безшумно.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ