fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

KA-520: Безпечне робоче середовище

Впродовж останніх двох років гігієна повітря є основою проблемою у зв’язку з пандемією коронавірусу. Дедалі гучнішими стають заклики до технічних рішень, мета яких мінімізувати ризик зараження у всіх сферах життя та праці. Ключовим фактором у цьому питання є концентрація вірусів у повітрі в закритих приміщеннях. Зрештою, інфекція походить не від одного вірусу, але висока концентрація вірусу є критичною протягом певного проміжку часу. Тому завдання зрозуміле: підтримувати низьку концентрацію вірусів в повітрі офісних приміщень та інших місцях. Для цього існують різні варіанти.
Безперервна або, принаймні, регулярна ударна вентиляція приміщення з допомогою двох вікон, що створюють в приміщенні протяг та спричиняють таким чином швидку та ефективну заміну повітря. Це найпростіше із можливих рішень. Однак восени та взимку це не дуже комфортно з огляду на прохолодну зовнішню температуру. Тому колеги не особливо схильні відкривати вікна щогодини.

Найкраще можливе рішення — це сучасна вентиляційна система, яка подає достатній об’єм зовнішнього повітря в приміщення та відводить «використане» повітря з приміщення. Це забезпечує постійну заміну повітря без негативних наслідків ударної вентиляції. Рекуперація тепла гарантує енергоефективну роботу взимку.

Однак, на жаль, більшість офісів розташовані в будинках, де не має можливості організувати системи вентиляції. Однак портативний очищувач повітря Kampmann KA-520 — це практична альтернатива, яка доступна одразу. Завдяки високоефективному сажовому фільтру класу H14, він здатний відфільтрувати 99,995% усіх вірусів, мікробів, бактерій, пилку та домашнього пилу. Це утримує будь-яку концентрацію вірусів у повітрі в приміщенні нижче критичного рівня або повністю розсіює його.

Основні характеристики очищувача повітря KA-520:

 • Сажовий фільтр класу H14 (HEPA).
 • Енергоефективний вентилятор ЕС.
 • Високоякісний стійкий корпус з порошковим покриттям.
 • Два етапи роботи: безшумна безперервна робота та швидке очищення повітря.

Зазначимо, що очищувач повітря KA-520 доступний у різних розмірах і тому може використовуватися для ефективного очищення повітря у всіх видах закритих приміщень. Окрім використання в офісах, очищувач повітря може також використовуватися для забезпечення більшої безпеки в місцях, де спостерігається великий рух людей.

Портативний автономний пристрій має два етапи очищення, які можна вмикати та вимикати. Це означає, що кожна установка здатна очищати до 700 м3 навколишнього повітря та звільняти його від потенційно шкідливих частинок та газів, включаючи алергени, забруднювачі та аерозолі. Для більших приміщень рекомендується модульна система, що включає кілька блоків, які можна розподілити по простору. Вбудований фільтр H14 HEPA, який виконує основну роботу в агрегаті, також мало зношується і легко замінюється.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

  Вентиляція
  Електротехніка
  Світло
  Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
  ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ