fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Zumtobel Tubilux для Schweizer Zucker AG

Під час модернізації заводу Schweizer Zucker AG (Аарберг, Швейцарія) було чітко визначено вимоги до правильного освітлення: воно повинно бути стійким до атмосферних впливів, надійним та універсальним. І це саме ті властивості, що відрізняють світильник TUBILUX від Zumtobel і таким чином надають ідеальне світлотехнічне рішення для відкритих приміщень виробника цукру.

Швейцарська компанія Schweizer Zucker AG займається переробленням цукру з цукрових буряків понад сто років. Підприємство переробляє понад 1,7 мільйона тонн буряка на рік і використовує його для виробництва до 300 000 тонн цукру-рафінаду. Для того, щоб мати можливість гарантувати робочі процеси в майбутньому за найкращих можливих умов освітлення, була оновлена концепція освітлення на заводі в комуні Аарберг. Основна увага приділялася так званому мокрому розвантаженню: у цій частині приміщення просто неба цукровий буряк вивантажується з транспортних засобів за допомогою від 3500 до 4000 м3 води на годину та одночасно очищається. На етапі планування ідеальним рішенням для цих особливих та складних обставин виявився світильник TUBILUX від компанії Zumtobel, з якою Schweizer Zucker AG співпрацює вже багато років.

 

Ламповий світильник для складних умов: TUBILUX від Zumtobel

Особливість світильників TUBILUX — кругла форма. Це вихідна точка для їх стійкості. Ця модель світильників оптимально захищена від механічних навантажень та небажаного проникнення вологи — ідеальні умови для середовища, в якому бризка води та бруду є звичною справою.

У порівнянні з іншими вологостійкими світильниками, нещодавно встановлене освітлювальне рішення Zumtobel пропонує безліч переваг. Завдяки ударостійкому корпусу з атласного поліметилметакрилату з ударостійкістю IK08 світильник особливо зносостійкий і витримує вплив УФ-світла на вулиці у вологому середовищі без будь-яких проблем. Використовувані поліамідні ущільнювальні ковпачки доповнюють ці властивості. Завдяки допустимим робочим температурам від -20°C до +35°C, він також ідеально підходить для зовнішнього використання.

Трубну лампу можна встановлювати без інструментів. Це економить як час, так і витрати на встановлення та дозволяє негайно ввести світильник в експлуатацію. У TUBILUX використовується сучасна світлодіодна технологія зі стандартною кольоровою температурою від 3000 до 4000 Кельвінів. Термін служби світильників становить до 80 000 годин, і їх не потрібно обслуговувати або замінювати так часто, ще економить витрати, а також ресурси.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ