fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Zumtobel для логістичного центру Hilti Group

Hilti Group — це виробник обладнання, витратних матеріалів та програмного забезпечення для професійного будівництва. У портфоліо компанії — мережевий та акумуляторний будівельний інструмент, кріпильні рішення, протипожежна хімія, установки алмазного буріння, монтажні системи, витратні матеріали та інші комплексні рішення та послуги. Штаб-квартира Hilti розташована у місті Шан князівства Ліхтенштейн.

Не так давно Hilti вирішила відремонтувати всі свої офіси та логістичні центри в Італії. Нове освітлення мало обробляти дедалі складніші процеси, візуальні завдання та індивідуальні потреби людей, які там працюють. В рамках цієї колаборації Zumtobel запропонували освітлювальні рішення для сучасного розподільчого центру Hilti Group.

Zumtobel AMPHIBIA — стійкість, коли це потрібно найбільше

Для складів в італійському регіоні Карпіано були обрані світильники AMPHIBIA. Ці світильники мають чудову стійкість до хімічних речовин, надмірних температур (від -35°C до +50°C), пилу та води. Компактний дизайн і спеціальні протиударні матеріали забезпечують всю механічну міцність, необхідну в логістичних умовах.

Світильник повністю прозорий і закритий за допомогою InvisiClick, нової техніки з’єднання, яка залишається прихованою. Ця промислова система гарантує захист IP66; круглі краї та гладкі поверхні можна швидко та легко очищати, в тому числі за допомогою агресивних мийних засобів під високим тиском, якщо це необхідно. AMPHIBIA пропонує логістичному центру Hilti Group як стійкість, так і надійність, покращуючи умови роботи та оптимальну працездатність.

Повне обслуговування клієнтів від Zumtobel

На додаток до забезпечення оптимального освітлення, робота була виконана «під ключ». Zumtobel були й ключовою точкою, що постачала світильники, а також з одним із партнерів виконували монтаж освітлення.

Коли справа доходить до таких масштабних проєктів, комплексні послуги означають просту реалізацію проєкту, передбачувані витрати та лише одну відповідальну контактну особу. Для Hilti Group це означало більше контролю над процесами ремонту та оновлення, в результаті чого робота була завершена в найкоротші терміни.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ