fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

ZUMTOBEL: Аварійні світильники. Безпека понад усе

Що стосується людського життя, безпека — понад усе. Аварійне освітлення має працювати — завжди та надійно. До того ж воно повинно суворо відповідати стандартам. Ось чому Zumtobel ретельно перевіряють свої аварійні світильники та співпрацюють з незалежними органами щодо їх сертифікації. Мета — забезпечити довгострокову безперебійну роботу з мінімальним обслуговуванням за 5-річною гарантією Zumtobel.

Якість зроблена в Австрії

Якість починається на етапі виробництва. Аварійні світильники Zumtobel виробляються в штаб-квартирі компанії в Дорнбірні. Перед випуском нових світильників на ринок, у власних тестових лабораторіях компанії проводяться численні випробування. Кожен світильник проходить кінцеве випробування під час виробництва перед пакуванням. Крім того, незалежні випробувальні органи та відомі установи також підтверджують безпеку, стійкість та високу якість світлотехніки.

Надійні драйвери

Термін служби аварійного освітлення значною мірою залежить від пристрою управління. Компанія Zumtobel спільно з Tridonic розробила пристрій управління EMpower PROset. На додаток до терміну служби до 100 000 годин, цей драйвер має інтелектуальні функції, які забезпечують додатковий захист світильників. Важливі параметри, такі як години роботи в мережі та екстрена робота або несправності, контролюються безперервно і зберігаються у чорному ящику. Ці дані зчитуються за допомогою програми PROset, надаючи важливу інформацію для усунення несправностей.

Акумулятори з гарантованим терміном служби

Якщо виникає збій живлення, акумулятор — це те, що продовжує подавати енергію на світлодіод. Тут Zumtobel покладається на стійкість та довговічність. Компанія використовує NiMh батареї, які не містять важкого металу кадмію, на відміну від NiCd акумуляторів.

Нові акумулятори випробовують протягом року в екстремальних умовах. Компанія враховує лише батареї, які проходять усі випробування, і обирає найкращі з них для використання у свої світильниках. У серії G5 відтепер Zumtobel пропонує аварійні світильники з 5-річною гарантією, яка також поширюється і на акумулятор.

Надзвичайно ефективні, довговічні світлодіоди

Zumtobel завжди використовує найновіші світлодіодні технології та постійно оптимізує лінзи та світлову техніку. Наприклад, завдяки високій яскравості та чіткості нанесення піктограми на аварійних світильниках підсвічуються ідеально. Невеликої кількості аварійних світильників достатньо для освітлення великих приміщень і довгих коридорів.

До того ж Zumtobel поєднує цю ефективність з надзвичайно довгим терміном служби. Так, захисні світильники серії RESCLITE PRO використовують найновіші світлодіоди для досягнення терміну служби 100 000 годин зі зменшенням світлового потоку лише до 90 відсотків (L90). Це гарантує максимальну надійність.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ