ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Як знайти стиль кухні

Якщо ви плануєте переробити свою кухню, ось як знайти натхнення та відшукати свій унікальний стиль кухні серед різноманіття дизайнів.

Коли більшість власників будинків починають переробляти кухні, вони проводять нескінченні години, збираючи зображення з дизайнами, що їх надихають. Одна, на жаль, це не завжди допомагає людям зрозуміти, чого вони хочуть. І може навіть навпаки – заплутати. Важка частина процесу – це навчитися зменшувати кількість обраних варіантів та віднаходити те, що насправді виглядає, як кухня вашої мрії.

Зберіть натхнення

Збирайте зображення, зберігайте будь-які образи кухні, які вам подобаються. Можливо, ви не зможете побачити його одразу, але «візерунок» проявиться сам. Можливо, ви виявите, що дуже багато з обраних вами образів натхнення для кухні більше стосуються дизайну заміського будинку. Але не відкидайте їх лише тому, що вони не стосуються «кухонного проєкту», збережіть їх на майбутнє.

Не редагуйте свою колекцію (поки що)

Не намагайтесь одразу сортувати та редагувати зображення, які ви збираєте. Цим ви лише заплутаєте себе. Подібне сортування, поки ви збираєте натхнення, може бути складним завданням і лише заважатиме польоту фантазії.

Зорганізуйтеся (але лише за бажання)

Це нормально, якщо ви неорганізовані та навіть трохи заплутані у своїй категоризації фотографій. Якщо ви хочете впорядкувати свої фотографії ідей, то ви на крок попереду інших. Але для тих, хто цього не робить, не переймайтеся. Є час повернутися до своїх фотографій і відсортувати їх пізніше.

Почніть шукати професіонала

Переглядайте роботи архітекторів та дизайнерів, які створюють кухні в тих стилях, що вам подобаються. Це також допоможе зрозуміти, який з інтер’єрів вам більше до душі.

Якщо є бажання, і можливість, делегуйте створення «книги натхнення» дизайнеру. Адже це його робота – слухати, інтерпретувати та збирати натхнення для клієнта та повертати його на затвердження.

Класифікуйте зібрані фотографії

Після того, як у вас з’явиться неабияка кількість зображень, що вас надихають, починайте сортувати їх за категоріями.

Ви можете класифікувати за стилем: Можливо, ви обиратимете між вінтажним та сучасним інтер’єром. Або виявите, що у вас є купа зображень кухонь з темною дерев’яною підлогою. Або ж ви можете створити колекцію, присвячену повністю кухонним островам або банкетним кріслам.

Подумайте про створення збірки ідей для освітлення, шпалер та будь-яких інших деталей, які вам хочеться відзначити. На цей момент не думайте про те, чому вам подобаються ці речі. Обирайте за принципом – подобається чи ні.

Редагуйте свій вибір

За деякий час поверніться до своєї збірки ідей і подивіться, чи все ще емоційно реагуєте на зображення всередині. Якщо минуло трохи часу з того часу, як ви почали збирати натхнення, і оглянули сотні дизайнів, ваш смак міг змінитися, а ви можете навіть не підозрювати.

Безжалісне редагування може допомогти прояснити речі. Ви подивитесь на кімнату і скажете: «Чому я залишив цю фотографію?».  Якщо ви не пам’ятаєте чому і це зображення більше «не розмовляє» з вами, викидайте його. Бачите, як легко це було?

Збирайте зображення з наміром

Тепер, коли ви збирали навмання, класифікували та сортували, перегляньте всі збережені фотографії та зображення для конкретних предметів. Шукайте, наприклад, лише скляні шафи, промислові витяжки чи острівне освітлення, а не зображення в цілому. Можливо, вам не подобаються всі особливості кімнати, але один елемент може бути саме тим, що ви хочете.

Працюючи з клієнтами дизайнери витягують натхненні образи й кажуть: «Не дивіться на колір стін чи стиль шафи. Просто подивіться на стіл». Або «подивіться на те, як ліпнина проходить по стелі навколо балки» тощо. Запишіть під фотографією елемент, який вам сподобався, і відредагуйте свої фотографії ще раз.

Впевнені, наші поради допоможуть вам у тому, як знайти свій стиль кухні. А чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру стануть вимикачі та розетки JUNG.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ