ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

TROX та сучасна й стійка архітектура

Льойфана, Люнебурзький університет у Німеччині та вентиляція TROX

 

TROX Leuphana-University

Назва «Льойфана» вперше була згадана грецьким астрономом та географом Птолемеєм, який жив у II столітті (нашої ери). У своєму атласі він використав цей термін для позначення поселення на півночі Німеччини. У 19 столітті поселення було локалізовано як місто, яке ми сьогодні називаємо Люнебургом.

Новий корпус Люнебурзького університету у Німеччині (Leuphana Universität Lüneburg) нагадує своєю архітектурою футуристичний летючий корабель. Це нова будівля 37 метрів заввишки, розміщена в самому центрі факультету університету, яку спроєктував відомий американський архітектор-деконструктивіст Даніель Лібескінд. 14 тисяч кубометрів бетону та 2750 тонн сталі були використані під час будівництва.

Сталий дизайн

Центральна будівля університету Льойфана в Люнебурзі – це архітектурна віха в динамічному розвитку кампусу. Важливою і, безумовно, найяскравішою частиною комплексу є Аудиторія Лібескінд, розрахована на 1100 осіб. Як відзначають в університеті, це також є свідченням їхньої взаємодії з історією кампусу, їх академічними принципами та їх науковим стандартом.

Основні критерії проєктування включали особливо стійку конструкцію та енергоощадне використання електроенергії для освітлення, вентиляції та охолодження. Фасад нахилено таким чином, аби будівля кидала власну тінь, що у свою чергу призводить до пасивного охолодження. А різні частини комплексу розташовані так, аби жодна із зовнішніх стін не виходила на південь.

Інтенсивність світлодіодного освітлення регулюється PIR-датчиками, а також залежить від кількості денного світла. Додайте до цього потрійне скло, чудову ізоляцію, рекуперацію тепла та повторне використання низькотемпературного відпрацьованого тепла, і маєте конструкцію, що встановлює нові та дуже високі стандарти щодо енергоефективності громадських будівель.

TROX Leuphana-University

Відновлювальні джерела енергії

Енергія для нагріву будівлі надходить від біогазової електростанції, тоді як сонячні батареї на дахах забезпечують додаткову електроенергію та покривають наразі 25% потреби. Будівля як така є конструкцією малої ваги. Замість сталевої тканини в бетонних стелях були розміщені порожнисті пластикові будівельні блоки. Це дозволило заощадити багато тонн бетону та сталі, для виробництва яких було б затрачено енергію, воду, та б викинули у повітря значну кількість CO2. Система стічних вод використовується для збору дощової води із так званих «зелених дахів» та фасаду та направляє її для використання у вбиральнях (у зливних бачках).

Система вентиляції та кондиціонування TROX: енергоефективні ефекти

Спеціалісти-консультанти та підрядники монтажу системи кондиціонування обрали компоненти вентиляції та кондиціонування TROX.  Вони ідеально доповнюють один одного: від блоку управління повітрям до термінальних блоків VAV та пристроїв повітряного термінала, а також пожежних демпферів та димових вентиляторів. Система вентиляції та кондиціонування забезпечує подачу повітря на основі попиту. Тоді як система протипожежного захисту забезпечує безпеку людей.

Компоненти TROX для вентиляції та кондиціонування у Льойфані:

  • Пристрої повітряного термінала: TRS, TRS-K, TRS-R, LVS, Z-LVS
  • Зовнішні метеорологічні жалюзі: РГ
  • Пожежний захист: FKRS-EU, FK-EU, FKS-EU, KA-EU
  • Термінали VAV і контролери CAV: TX, TVR, TVRS, TVJ, RN, RNS, VFC, EN
  • Контроль шуму: XSA, CA, CB, CAK, CF, CS
  • Агрегати для повітря: X-CUBE
  • Вентилятори: X-Вентилятори

Центральна будівля Льойфана, технічні аспекти:

Дизайн: Даніель Лібескінд (Daniel Libeskind)

Архітектори: rw + Gesellschaft von Architekten mbH, Берлін

Будівельні послуги: emutec GmbH, Norderstedt

Підрядник з ОВК: Engie Deutschland GmbH, Гамбург

Рік завершення: 2017

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
ПОДПИСКА НА РАССЫЛКУ