fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

TROX для Messe Frankfurt

Messe Frankfurt є найбільшою у світі торговельною виставкою, організатором конгресів та заходів зі своїм виставковим майданчиком. Виставкові майданчики, розташовані в центрі фінансового та ділового центру Франкфурта, є одними з найбільших і найсучасніших у всьому світі. Експоцентр займає загальну площу приблизно 462 000 кв. м.

Щороку виставковий центр Messe Frankfurt проводить близько 240 заходів. Щороку компанія організовує 150 торгових виставок у Франкфурті та багатьох інших містах по всьому світу. Так, наприклад, у 2017 році понад п’ять мільйонів людей зустрілися на 416 заходах Messe Frankfurt у всьому світі.

У Messe Frankfurt проводяться виставки в таких галузях, як споживчі товари, індустрія розваг, транспорт та логістика, промислові, будівельні технології, безпека та охорона, екологічні технології, харчові технології, електроніка, автоматизація, текстильна промисловість, медицина та охорона здоров’я тощо.

Естетика та функціональність, економічність та екологічність у поєднанні з великим комфортом. Все це про нову «Виставкову залу 12» у Messe Frankfurt. Нове місце проведення заходів, розроблене у співпраці з архітектурним бюро kadawittfeld-architektur, також є ідеєю міського планування нового району Франкфурта. Обладнання з інноваційною технологією вентиляції забезпечує високий рівень добробуту та безпеки.

Гігантський повітряний простір

97620 м2 пішохідної зони, 33600 м2 виставкової площі, фактично це розмір шести футбольних полів. Закритий простір майже 340 000 м3, місткістю на 24 000 осіб. «Виставкова зала 12» є чудовим виставковим стендом.

Одначе, коли так багато людей виділяють CO2 і розповсюджують тепло, а виставкові стенди також переносять тепло через освітлення та технології, система вентиляції та кондиціювання повітря має не тільки забезпечувати великі обсяги свіжого повітря, але й розсіювати високі теплові навантаження.

Енергоефективна система вентиляції

Понад 2 мільйони кубометрів на годину повітря необхідно обмінювати в залі, до того ж якомога тихіше та енергоефективніше, й без протягів, а також потрібно знімати теплові навантаження до 12 мільйонів кВт.

Дві третини потужності нагріву та охолодження забезпечується вторинним повітрям через середовище води. Система повітря-вода має велику перевагу, що полягає в тому, що енергія переноситься «по воді» набагато ефективніше, ніж по повітрю.

Оскільки Зала 12 має такі самі розміри, як і Зала 11, можна було використовувати практичний досвід, моніторинг енергоспоживання та знання складних симуляційних розрахунків (CFD — Computational Fluid Dynamics), які були виконані перед встановленням. Це підтримало планування, дизайн та розташування індукційних дифузорів TROX для досягнення оптимальних результатів та якості повітря.

Безпечно навіть у разі пожежі

У разі пожежі необхідно, щоб до 25 000 осіб могли швидко та безпечно залишити зал бездимними шляхами евакуації. Це забезпечується системою протипожежного та протидимного захисту TROX, об’єднаною в цифрову мережу. Датчики димової сигналізації повідомляють про осередок та місце знаходження пожежі. Заслінки протипожежного та протидимного захисту перекривають повітроводи, запобігаючи поширенню вогню на сусідні ділянки.

При цьому спринклерна система та система димовидалення реагують на пожежну тривогу. Вентилятори димовидалення запускаються та виводять димові гази з будівлі через відповідні димові заслінки, що відкриваються. Вентилятори припливного повітря забезпечують контрольований потік повітря для створення бездимних шарів, що забезпечують безпечну евакуацію.

Інтелектуальна концепція захисту від вогню та диму

У дуже високих вестибюлях на заході та сході повітряний потік може проходити через переливні клапани TROX з виставкового залу, тому що у кожний момент часу можна припустити лише один випадок пожежі. Вентилятори BV-DAX забезпечують контрольоване відведення диму через дах.

На нижньому рівні дим і температура видаляються через димовідвідні канали для окремих секцій через заслінки димовидалення EK-EU, а звідти через димовідвідні канали для декількох секцій через дах з допомогою вентиляторів TROX X-FANS. Припливні вентилятори X-FANS серій AXN та DRV-EC забезпечують необхідний потік повітря у виставкових залах через повітряні ґрати AH на обох рівнях. Верхній рівень Виставкової зали 12 безпосередньо пов’язаний з даховими вентиляторами 50 X-Fans типу BVD.

16 сходових кліток навколо виставкового залу забезпечують бездимну евакуацію з обох поверхів завдяки системам протидимного тиску (RDA). Зовнішнє повітря всмоктується через заслінки димовидалення EK-JZ, оскільки зовнішні пожежі також беруться до уваги, і, таким чином, можна запобігти поширенню вогню в будівлю, коли заслінка закрита.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ