fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Trox для Solupharm Pharmazeutischeprodukte GmbH

Solupharm Pharmaceuticals GmbH, Melsungen, виробляє стерильні препарати у скляних ампулах та флаконах. Будь то ін’єкції, розчини електролітів, вітамінні препарати, знеболювальні, трав’яні та гомеопатичні препарати або стерильні анестетики – з цим портфоліо Solupharm зарекомендував себе як надійний та компетентний виробник, особливо серед фармацевтичних компаній середнього розміру.ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ПОВІТРЯ-ВОДА ДЛЯ ВИСОКИХ ТЕПЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Пакувальні машини виділяють багато тепла. Саме тому інженерне бюро Climaconcept Werner зупинилося на концепції стійкої вентиляції – повітряно-водяної системи. Стельові індукційні дифузори були встановлені на всій площі фабрики — не тільки в новій прибудові, але й у цеху. Вони переносять високі теплові навантаження через воду. Що своєю чергою призводить до величезної економії енергії, оскільки вода переносить енергію набагато ефективніше, ніж повітря.

Це означає, що за тієї ж холодопродуктивності потрібно менше транспортної енергії. Завдяки охолоджувальним конвекторам об’ємний потік припливного повітря, що подається через індукційні дифузори TROX DID, може бути зменшений до більш низького, гігієнічно необхідного повітрообміну. Споживання енергії знижується майже вдвічі за тієї ж продуктивності. Вентилятори для охолодження циркуляційного повітря зайві, тому не виникає ні протягів, ні шумів потоку. Це робить зал, обладнаний індукційними дифузорами TROX DID, і насамперед суміжні офіси надзвичайно тихими та підвищує комфорт працівників.

Відповідальний архітектор Solupharm Фолькер Венц задоволений: «Ми маємо не лише естетичне рішення, а й концепцію вентиляції, яка виявляється надзвичайно енергоефективною, попри подвоєння площі фабрики».

TROX — світовий лідер з розробки, виробництві та продажу компонентів, пристроїв та систем для вентиляції та кондиціювання повітря у приміщеннях. Маючи 31 філію у 29 країнах на п’яти континентах, 19 виробничих майданчиків та інших імпортерів та агентств, компанія представлена більш ніж у 70 країнах.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ