fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

TROX для THE ICON VIENNA

THE ICON VIENNA з трьома хмарочосами — це нова пам’ятка прямо на центральному вокзалі Відня, для якої TROX забезпечив найкращу якість повітря та протипожежний захист.

З гучним проєктом «THE ICON VIENNA» віденський квартал Бельведер отримав три нові висотні будівлі загальною площею близько 134 500 м² безпосередньо біля головного залізничного вокзалу. Комплекс будівель, побудований компанією SIGNA, пропонує пряме сполучення із залізничною станцією та метро на трикутному майданчику з центральною площею. Центральна площа між будинками також є громадським простором і прохідною пішохідною зоною для нового району Відня. Висота найвищої офісної вежі — 88 м, другої — 66 м, а третьої — 38,5 м. Разом вони утворюють компактний ансамбль, що сприяє потоку людей через центральну частину міста та пропонує захопливі види та перспективи. Усередині будівлі велике значення надавалося максимальній гнучкості використання та комфорту.

Чисте повітря

Дуже важливим моментом для гарного самопочуття є якість повітря. Спеціаліст з вентиляції та кондиціонування повітря TROX поставив 13 пристроїв зі своєї успішної серії X-CUBE, які переміщатимуть до 700 000 кубічних метрів повітря на годину, щоб забезпечити найкращу якість повітря. Вентиляційні установки серії X-CUBE з модульною конструкцією (вже попередньо зібрані з кабелем, системами та шафою керування) мають ряд переваг у цьому проєкті. Завдяки особливо гладким поверхням і способу установки компонентів навіть базова версія серії X-CUBE відповідає найвищим гігієнічним вимогам (VDI 6022 або H6020, а також DIN 1946-4). Крім того, особливий принцип конструкції з високою ізоляцією, герметичністю, рекуперацією тепла, енергоефективними приводами та інтелектуальними технологіями управління вдвічі підвищує потенціал енергоощадження в порівнянні зі звичайними пристроями вентиляції та кондиціонування повітря. Між іншим, TROX також поставила 70 протипожежних та нагнітальних вентиляторів для забезпечення максимальної безпеки трьох веж.

Розумний та економить час

Попереднє складання та індивідуальна модульна конструкція вентиляційних установок заощаджує багато часу на будівельних майданчиках і, отже, також знижує витрати на технічне обслуговування. Як правило, на всю установку та складання потрібно всього близько двох днів. На цьому завершуються три робочі етапи: складання, електромонтаж та підключення до вбудованої шафи керування, що в основному здійснюється за допомогою штекерних з’єднань. «Ми вирішили використати інтегроване рішення системи вентиляції, щоб значно скоротити час введення в експлуатацію. Кожна система була налаштована як ізольоване рішення, а також введена в експлуатацію індивідуально. Таким чином, ми були незалежними від різних попередніх робіт і не заважали загальному процесу», — говорить Юрген Чочола, керуючий директор GTS Automation GmbH, яка відповідала за технологію управління.

Адаптивний

Модульна структура також була великим плюсом на великому будівельному майданчику на дуже жвавій ділянці Центрального вокзалу Відня. Через іноді дуже обмежені просторові умови деякі X-CUBE довелося розібрати й знову зібрати у вентиляційному центрі. Модульна структура уможливила це без великої втрати часу. Завдяки гнучким розмірам пристроїв їх також можна ідеально адаптувати до місцевих умов. Спеціальна опорна рама для вентиляційних установок дозволяла підіймати п’ять атмосферостійких вентиляційних установок безпосередньо на дах великими кранами повністю або частинами.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ