fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

TROX: Дихайте легко!

Пропонуємо дізнатися трохи більше про ефективне рішення від лідера ринку вентиляційного обладнання для захисту від аерозолів, що містять віруси.

У повітрі закритих приміщень накопичуються аерозолі, які виділяються через дихальні шляхи людини. Ці аерозолі можуть переносити віруси. За даними Інституту Роберта Коха, ці дрібні частки є основним фактором поширення різних хвороб, зокрема й COVID-19. У приміщеннях, де подача свіжого повітря неможлива, аерозолі, що містять віруси, можуть перебувати в повітрі протягом декількох годин

З очищувачем повітря TROX AIR PURIFIER ризик передачі інфекції в приміщеннях з недостатньою вентиляцією зводиться до мінімуму — без необхідності складного монтажу. Просто встановіть і під’єднайте TROX AIR PURIFIER.

Очищувач виробляє велику кількість свіжого повітря, яке надходить назад до приміщення на висоті вище людського зросту. Цей повітряний потік розбавляє повітря, що містить аерозолі, і переміщує їх до підлоги або в сторону фільтра. Таким чином створюється ідеальний рух повітря. Двоступенева система фільтрів TROX затримує понад 99,95% всіх вірусів, що знаходяться в повітрі приміщення, і робить це безшумно та енергоефективно.

З огляду на те, що TROX AIR PURIFIER подає очищене повітря на рівні вище росту людини, це означає, що пристрій може працювати з високою потужністю без утворення протягів. Крім того, такий розподіл повітря не дозволяє вірусам поширюватися від інфікованої людини по всьому приміщенню.

Що ж стосується потужності TROX AIR PURIFIER, то даний очищувач може фільтрувати до 1600 м³ повітря протягом години. Жоден інший пристрій цієї категорії не здатен на більше! Навіть при роботі на середній потужності TROX AIR PURIFIER ефективно і безшумно очищає від вірусів великі приміщення, наприклад, ресторани або конференц-зали.

Завдяки запатентованій подвійній шумоізоляції, TROX AIR PURIFIER працює тихіше будь-якого аналогічного пристрою. При своїй звичайній роботі (витрата повітря 1000 м³/год) гучність пристрою така сама як у комп’ютерного вентилятора, а тому цей очищувач повітря ідеально підходить для установки в школах або офісах.

На відміну від звичайних панельних фільтраційних елементів, площа фільтраційного матеріалу в TROX AIR PURIFIER значно більше. Загальна площа фільтраційного матеріалу становить 47 м². Завдяки розмірам і встановленому перед-фільтру тонкого очищення, HEPA фільтр в очищувачі може використовуватися протягом набагато більш тривалого проміжку часу і його не потрібно міняти роками, навіть при безперервному використанні.

Попри високу продуктивність, пристрій споживає дуже мало електроенергії. Завдяки енергоефективним двигунам і великій площі фільтрувального матеріалу, витрати на електроенергію складуть, в середньому, менше, ніж у лампи розжарювання потужністю 100 Вт.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ