fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

TROX: Чисте пивоварне повітря для C. & A.VELTINS

Brauerei C. & A. VELTINS GmbH & Co. KG — німецька пивоварня, що була заснована в 1824 році, і нині є однією з найбільших приватних броварень Німеччини. Пріоритет компанії — екологічність, а основна увага приділяється ефективності використовуваних ресурсів. Тільки внаслідок інвестицій в нову технологію пивоваріння у варочном цеху було досягнуто економії теплової енергії на 30% і ще на 10% електроенергії. Раніше був потрібний енергетично дорогий свіжий пар, сьогодні чани обігріваються гарячою водою з системи накопичення енергії, що значно підвищує енергоефективність, оскільки можна використовувати наявне відпрацьоване тепло.

При створенні нового заводу з розливу КЕГ особливу увагу було приділено використанню енергоефективних технологій. Keg («маленьке барильце») — це барильце багаторазового використання, спеціально розроблений для промислового розливу і стерильного зберігання напоїв.

Для кондиціонування і вентиляції холу використовується великий TROX X-CUBE, центральна приточно-витяжна установка з об’ємною витратою 62 000 м3/год, яка була налаштована спеціально для проєкту відповідно до індивідуальних вимог замовника. Специфікації VELTINS для вентиляційної техніки були наступні:

 • Забезпечення високого рівня чистоти та комфортної якості повітря в приміщенні шляхом високої швидкості повітрообміну і відповідної фільтрації повітря.
 • Високі гігієнічні вимоги для захисту продукції (найвищі стандарти якості при виробництві).

При вході в цех розливу відразу стає очевидним, що особлива увага приділяється гігієні й чистоті, а також матеріалами, які відповідають вимогам гігієни. Куди б ви не подивилися, мерехтить нержавіюча сталь, навіть опори лінійних маршрутів зроблені з цього благородного матеріалу, ретельно обробленого без кутів і країв.

X-CUBE пристрій TROX RLT, що вільно конфігурується під потреби користувача, і є стандартом безпеки, надійності та якості. Особливістю X-CUBE з точки зору гігієни є спеціально розроблений TROX піддон для конденсату з нержавіючої сталі, яким оснащений теплообмінник. Він має нахил з усіх боків, що гарантує повне відведення конденсату і простоту очищення всього агрегату.

За бажанням замовника X-CUBE було обладнано двоступеневою фільтрацією приточного повітря через кишенькові фільтри F7 і F9, виготовлені з NanoWave®. Про високі гігієнічні вимоги пивоварні, свідчить той факт, що навіть відпрацьоване повітря фільтрується, щоб повітроводи відпрацьованого повітря залишалися чистими. Перед введенням в експлуатацію всі повітроводи припливного повітря були знову очищені та продезінфіковані виробником системи.

X-CUBE підключається до центру керування через plug & play. Всі дані від системи кондиціонування визначаються, збираються й оцінюються. Адміністрація підприємства VELTINS завжди має інформацію про всі відповідні параметри повітря. Інтелектуальне керування забезпечує вентиляцію за потребою. Це гарантує, що буде подаватися рівно стільки повітря, скільки необхідно цієї миті. Це дає значну економію енергії завдяки настройці швидкості обертання вентилятора на необхідний мінімальний об’єм і швидкому налаштуванню положення заслінки.

Датчики перепаду тиску вимірюють різницю тисків перед фільтрувальними блоками й за ними та постійно повідомляють про поточний стан фільтраційного середовища. Тож якщо фільтр занадто сильно завантажений, можна своєчасно запланувати необхідну заміну фільтру. А це ще один аспект підвищення енергоефективності.

Крім броварні C. & A. VELTINS, техніка TROX використовується й іншими відомими виробниками харчових продуктів й напоїв по всьому світу. Інтелектуальна технологія управління LABCONTROL від TROX забезпечує надійні умови чистих приміщень в багатьох дуже чутливих галузях охорони здоров’я, досліджень і розробок, а також на виробничих підприємствах, де повинні дотримуватися вимоги чистих приміщень.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

  Вентиляція
  Електротехніка
  Світло
  Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
  ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ