fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

THORN: З повагою до навколишнього середовища

Компанія THORN створює освітлення, яке захищає природу та навколишнє середовище та поважає темряву ночі. Енергоефективність, передовий дизайн та інтелектуальне керування допомагають досягти цього, переконавшись, що світло використовується лише тоді й там, де це потрібно.

При розробці нового продукту важлива не лише його довговічність та енергоефективність, фахівці THORN також думають про загальну картину того, як і де буде встановлено продукт, щоб переконатися, що він поважає навколишню екосистему.

Беручи до уваги наступні 5 порад, ви допоможете захистити екосистему від надмірного впливу світла.

Визначення

Визначення правильної кількості світла має вирішальне значення. У кожному проєкт потрібно враховувати стандарти, яких слід дотримуватися. Кожна залучена сторона (архітектор, дизайнер, електрик, підрядник…) повинна знати про можливе світлове забруднення та його вплив.

Контроль

Надмірне освітлення — це не тільки марні витрати енергії. Воно може бути джерелом світлового забруднення, що призводить до ряду негативних наслідків для добробуту людей, різноманітних нічних істот, природного середовища та екосистеми.

Використання інтелектуальних систем керування освітленням регулює рівень освітленості залежно від часу доби та присутності людей або транспортних засобів. Варіанти керування, включаючи підключення радіочастот й виявлення руху, зменшують світлове забруднення та економлять енергію.

Спрямування

Світильники можуть мати щити, щоби світло направлялося саме туди, де воно потрібне. Це дозволяє уникнути нав’язливого світла. Настирливе світло — це світло, яке розливається на інші не пов’язані між собою ділянки. Що не лише знижує ефективність освітлювальної установки, але також може спричинити незручності або пошкодити прилеглі території.

Оптичні системи світильників THORN розроблені для забезпечення ідеального значення ULOR (коефіцієнт виходу світла вгору), щоб світло не випромінювалося в небо, а також не створювало заливне освітлення навколо.

Позиціювання

Використання світильників, спрямованих близько до вертикалі (тобто з майже горизонтальною стороною арматури та спрямованою вниз), зменшує вплив на світіння неба шляхом зменшення спрямування світла догори. Чим ближче ліхтар до освітлюваної ділянки, тим кращий контроль освітлення. Використання світильників, які мають менший вихідний просвіт і зменшену висоту кріплення, сприяє зменшенню проливного світла.

Колір

Вибирайте теплу кольорову температуру (2200K, 2400K, 2700K, 3000K), щоб мінімізувати порушення нічної екосистеми, одночасно створюючи комфортну атмосферу.

Блакитне світло, яке має меншу довжину хвилі й легко розсіюється в атмосфері, спричиняє більше світлового забруднення, а отже, воно має більш негативний вплив на тварин і людей.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ