fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

THORN: Якісне міське освітлення

Будь то центральна площа міста, підсвічений фасад визначної пам’ятки чи просто вуличне освітлення, що надає відчуття безпеки та комфорту, міське освітлення має відповідати багатьом вимогам. Ось найголовніші п’ять речей, які, на думку фахівців компанії THORN, мають бути притаманні якісному міському освітленню.

Забезпечення безпеки та впевненості

Світло є ключовим фактором, що робить простір безпечними для пересування. Це дає людям чітке уявлення про навколишнє оточення та подальший шлях, сприяючи невимушеній атмосфері. Відчуття безпеки — це те, що дає людям впевненість вийти в місто після настання темряви та максимально використати його.

«Світло може розкрити структури так, як їх ніколи раніше не бачили»

Дороговказ

Окрім вимог безпеки та розуміння того, куди вам потрібно їхати, освітлення може допомогти знайти дорогу. Воно спрямовує людей на найбільш безпечні та найшвидші маршрути, а також дає змогу переконатись, що вулиці, сквери, райони видно вночі та ними можна комфортно користуватися.

Характер і творчість

Жоден відкритий простір не має такої атмосфери вдень, як вночі. Світло допомагає визначити та надати ідентичність цим просторам після настання темряви. Правильне освітлення дозволяє фасадам, пам’ятникам та мостам набути нового характеру після настання темряви та стати ще більш драматичним. Потужні, точні фітинги та розумні елементи керування можуть розкрити конструкції так, як їх ніколи раніше не бачили.

“Хороше міське освітлення відповідає потребам сусідів, природи та довкілля”

Економія енергії

Сучасні установки зовнішнього освітлення з низькоенергетичними світлодіодними джерелами світла та розумними елементами управління використовують значно менше енергії. До того ж вони працюють лише тоді, коли це потрібно.

Захист довкілля

Ретельний оптичний дизайн у поєднанні з технологіями розумного освітлення дозволяє уникнути потрапляння світла у вікна приміщень або у небо, зменшуючи таким чином світлове «забруднення» довкілля. Тож якісне міське освітлення поважає потреби сусідів, природу та навколишнє середовище.

THORN пропонує світлові рішення для будь-яких застосувань! Дізнатися більше

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ