fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

THORN: Як створити чудове міське освітлення

Проникнення світла у відкриті простори — складна робота. Повне рішення зовнішнього освітлення повинно відповідати потребам простору, людей у ньому та навколишнього середовища. Це означає об’єднання трьох ключових складових світла.

Функціональне освітлення

Функціональне освітлення стосується основи: дозволити людям бачити. Це особливо важливо у складних або критичних діях, коли ефективне світло допомагає людям легко знаходити дорогу та залишатися в безпеці. Функціональна освітлювальна складова зазвичай забезпечується світильниками, розробленими спеціально для задоволення точних завдань та функцій, з ключовими вимогами, включаючи високу продуктивність та простоту монтажу та обслуговування.

Міське освітлення

Наступна складова стосується наданні зовнішньому простору характеру та чіткості. Світло може відкривати простори після настання темряви, перетворюючи та визначаючи їх. Міське освітлення може допомогти відкрити простори після настання темряви, підтримуючи добробут людей та роблячи міські райони більш придатними для життя. Загалом міське освітлення забезпечується декоративними світильниками, які інтегровані в навколишнє середовище, і зовнішній вигляд яких покращує вигляд простору як вдень, так і вночі. Основними особливостями міського освітлення є низький відблиск та естетична якість.

Архітектурне освітлення

Остання складова стосується освітлення навколишньої архітектури. Хороше архітектурне освітлення забезпечує точки орієнтації та виділяє визначні пам’ятки міста, а також заохочує соціальну взаємодію. Воно може надати знайомій пам’ятці абсолютно нову ідентичність — або навіть зовсім новий колір. Архітектурні світильники допомагають виділити матеріали, деталі та форми. Вони можуть варіюватися від крихітних підсвічувальних вогнів до потужних прожекторів та настінних машин. Основні особливості архітектурного освітлення включають високу механічну та оптичну гнучкість, керованість, естетичну якість та широкий вибір варіантів кріплення.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ