fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Thorn: Світло створене з думкою про людину

За останній рік дослідження в галузі освіти показали, що людям потрібне навчальне середовище, яка підтримує коливання в енергії, рівнях концентрації й здатності мислити творчо. Таким чином, при плануванні й створенні світлового дизайну варто враховувати, що це освітлення має бути динамічним та задовольнити вищезгадані потреби.

Учні, освітяни та офісні працівники, що складають 65% населення, особливо потребують правильного освітлення для підтримки їх розвитку. Правильне освітлення важливо для створення ефективних середовищ, що дозволяють здійснювати візуальне навчання, наприклад, під час читання інформації, малювання або участі у візуальному спілкуванні. Правильна колірна температура та рівень освітленості сприяють створенню приємного та оптимального середовища, яке сприяє допитливості та творчості — це динамічне навчальне середовище.

Для створення динамічного середовища навчання Thorn рекомендує використовувати технологію змінної температури кольору (Variable Colour Temperature, VCT). Це рішення коректує колірну температуру світла протягом дня. Що своєю чергою допомагає учням і викладачам залишатися зосередженими й обробляти інформацію.

Мінлива колірна температура (Variable Colour Temperature, VCT)

Технологія змінної колірної температури використовує високоякісні світлодіоди для настройки температури кольору від теплого 2700K до дуже прохолодного 6500K. Функції VCT найкраще використовувати в комбінації за допомогою програми basicDIM Wireless або систем управління освітленням з DALI DT8.

Управління системою може також здійснюватися за допомогою бездротового комутатора інтерфейсів для підвищення комфорту тих, хто знаходиться в навчальному приміщенні, без додаткової роботи викладацького складу та персоналу.

Створені для допомоги

Рішення VCT від Thorn може бути використано для створення динамічного освітнього середовища і для допомоги вчителям і персоналу протягом дня. Налаштування освітлення може здійснюватися в залежності від функції приміщення в певний час. Наприклад:

Фокусування: налаштування на 4000К

Фокус-середовище може бути використане для звичайних класних занять, або коли учням потрібно зосередитися, наприклад, для тестів або занять читанням.

Енергія: налаштування на 5700К

Дані налаштування призначені для використання в денний час, коли студенти відчувають спад енергії, зазвичай в після ранкові години та по обіді.

Спокій: налаштування на 2700К

Заспокійливе оточення, призначене для групових заходів, що вимагають співпраці або для створення заспокійливого середовища, коли учні або студенти можуть бути надто активні.

Соціальні питання: налаштування до 3500К

Налаштування соціального середовища можуть бути застосовані, коли змінюється рід діяльності або для перерв протягом дня.

Програмована ефективність і економія

На додаток до розширення простору для навчання і пристосування робочого середовища рішення VCT може також бути корисним інструментом для вмикання/вимикання освітлення в певний час дня/тижня.

При використанні з датчиками світло можна вимкнути, коли простір не використовується, і легко відновити його після того, як розпочалася лекція.

Функціональність VCT найкраще використовувати в поєднанні з базовим бездротовим додатком Thorn DIM або через системи управління освітленням з DALI DT8.

BasicDIM Wireless — це управління з технологією Casambi Bluetooth, яка складається з бездротових світильників і додатків.

Єдине, що вам потрібно — це енергія для ваших світильників. Хочете зменшити або збільшити світло, перейти до іншої кімнати — BasicDIM Wireless від Thorn постійно адаптується до ваших вимог.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ