fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

THORN: Освітлення для британської школи Gibside

Світловий дизайн британської школи Gibside, нової флагманської сучасної початкової школи з особливими потребами в Гейтсхеді, не обійшовся без проблем. Однак команда дизайнерів Thorn подолала склепінчасті та унікальні конструкції стель школи й підготувала повний макет внутрішнього та зовнішнього освітлення. Опікувалися будівництвом та дизайном школи Wates Construction та McVickers Electrical Contractors.

Gibside – це початкова школа для учнів з різними особливими потребами (помірні порушення в навчанні, серйозні порушення в навчанні, глибокі та множинні відхилення в навчанні, а також розлади спектру аутизму. Нова школа вміщує 170 учнів, а спеціально спроєктована будівля включає гідротерапевтичний басейн з підіймачами, два зали, внутрішній закритий двір, щоб діти могли грати на свіжому повітрі за будь-якої погоди, багатофункціональну ігрову зону з доступним спортивним обладнанням, сенсорні та м’які ігрові кімнати, спеціальні роздягальні та кабінети для фізіотерапії.

Класні кімнати спочатку створили проблему, оскільки їх стеля склепінчаста й місцями пласка, що створювало проблему однорідності. Ідеальним рішенням стало рішення Thorn IQ Wave. Комбінація підвісних і поверхневих світильників забезпечує чудовий рівень освітлення класних кімнат. IQ Wave обладнана унікальною світловою оптикою Thorn MV-Tech і має задню поверхню з високим відбиттям, що створює плавне однорідне освітлення з високим комфортом для користувача. Низький рівень відблиску забезпечує комфортне навколишнє освітлення, а висока ефективність забезпечує значну економію енергії в порівнянні з традиційними джерелами світла. IQ Wave має переваги сучасного дизайну й гнучкості монтажу, включаючи можливість встановлення світильника у відкриті та приховані сітки, а також у гіпсокартон.

Освітлення басейну також вимагало особливих рішень, адже приміщення має унікальну стелю. Цю перешкоду було подолано за допомогою прожекторів Thorn Areaflood Pro, встановлених прямо або опосередковано над басейном. Areaflood Pro — це прожектор загального призначення з чудовими оптичними характеристиками, керуванням та ефективністю. Оптимальне керування освітленням забезпечує комфортне освітлення з низьким відблиском для плавців, а його термін служби 100 тисяч годин забезпечує мінімальні витрати на технічне обслуговування.

Надзвичайно ефективний Hipak Pro High bay від Thorn освітлює спортивний зал за допомогою спеціальної асиметричної оптики, спортивного кронштейна для додаткової безпеки та високої світлової потужності до 18500 люмен. Інноваційний дизайн корпусу світильника забезпечує оптимальне керування температурою та тривалий термін служби світлодіода до 50 000 годин. З істотним скороченням обслуговування, звісно ж.

Світильники серії Beta з призматичним дифузором у квадратних і прямокутних варіантах, які відповідають традиційним модульним розмірам стелі, були встановлені в офісах, щоб забезпечити гнучке, ефективне та довговічне світлове рішення.

Коридори були освітлені за допомогою світлодіодних світильників Thorn’s Chalice та тонких круглих світильників Novaline. Chalice — це лінійка світлодіодних світильників двох діаметрів (150 мм і 200 мм) і модуля SMD-LED, що забезпечує світлодіодний діапазон від 1200 лм до 2700 лм. Novaline LED пропонує широкий вибір варіантів освітлення (1250, 1800, 2500 і 3500 люмен), а також вибір двох колірних температур (3000K і 4000K) для гнучкості застосування.

У залах встановлені декоративні світлодіодні підвіски з високою просвітністю, які створюють сучасне дизайнерське рішення. Освітлювальний проєкт також включає вбудовувані світильники Cetus в туалетах й пило- та вологостійкі світлодіодні світильники Aquaforce IP66 на прибудинковій території школи.

Для екстер’єру на зовнішніх стінах були встановлені міцні світлодіодні світильники Piazza II із класом захисту IP65 і унікальним розподілом світла. Світлові тумби DCO-LED були встановлені на доріжках, щоб забезпечити комфортне користування.

Девід Вінгфілд, директор бізнес-підрозділу Wates Construction в Йоркширі та Північному Сході, коментує: «Цей проєкт є фантастичним досягненням для всіх учасників. Попри виклики, пов’язані з пандемією, наші команди та партнери невтомно працювали та використовували величезну кількість ініціативи, щоб створити цей сучасний об’єкт у рамках бюджету та особливих вимог до дизайну школи».

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ