fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Світлові рішення Zumtobel для BBC Wales

Світильники Zumtobel зробили важливий внесок в інтер’єр нових студій цифрового мовлення та штаб-квартири BBC Wales. Компанія Zumtobel запропонувала широкий вибір функціональних світильників для цього проєкту, зробивши натхненний та творчий виклад.

Штаб-квартира BBC в Уельсі, розташована в центральній частині Кардіффа, є дивовижним будинком цифрового мовлення у стилі 21 століття і містить робочі місця для понад 1000 людей, а також радіо- та телестудії. Великий об’єкт має атріум на повну висоту, який у своїй основі виконаний як громадська вулиця, і побудований на місці колишнього центрального автовокзалу.

План поверху переважно відкритого планування, лише 30 відсотків робочих місць займають традиційні фіксовані столи для сидіння, тоді як решта варіюється від робочих місць із високими табуретками до менш офіційних м’яких місць у більш спокійних зонах. У приміщенні також постійно маніпулюють акустикою, щоб підтримувати відповідну атмосферу.

У тісній співпраці Zumtobel з BBC та їх дизайнерською командою над цим проєктом було вирішено використати для інтер’єру світильники SLOTLIGHT infinity, PANOS evolution, ARCOS, ONDARIA,  виконані у чорному кольорі, а також світильники серій SUPERSYSTEM, VIVO, CLEAN та PURESIGN.

На ресепшен-зоні встановлені світильники SLOTLIGHT infinity, ONDARIA, VIVO та ARCOS.

SLOTLIGHT – це світильник, що забезпечує безперервний промінь світла та інтегровані рішення з низьким енергоспоживанням. Їх застосували для освітлення робочих зон відкритого планування.

ONDARIA — це сімейство круглих світильників з надтонким профілем. Варіації оптичних лінз для цього продукту включають оптику для зменшення яскравості (LRO) для офісних приміщень та м’яку оптику Opal для різноманітних застосувань. Саме їх використали для освітлення всіх коридорів будівлі.

Світлодіодні прожектори VIVO виділяються завдяки високому індексу передачі кольорів та надзвичайно рівномірному розподілу світла.

Система світлодіодних прожекторів ARCOS справляє враження завдяки мінімалістичному дизайну та чітким формам, він забезпечує ідеально стабільний баланс вишуканого підсвічування з широким покриттям.

Світильники серії SUPERSYSTEM фокусуються головним чином на світловому ефекті в кімнаті. Система пропонує регульоване акцентне освітлення з безліччю опцій, включаючи горизонтальне, вертикальне та непряме освітлення. Світильники цієї серії, а також CLEAN та PURESIGN застосували у зонах відпочинку співробітників, кухнях та їдальнях, та різноманітних підсобних приміщеннях.

Для кімнат переговорів, конференц-залів та радіостудії було обрано еволюційні світильники PANOS з кольоровою температурою 4000. Вони забезпечують надзвичайну якість освітлення та незмінно чудову передачу кольорів (CRI> 90).

 

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ