ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Розумний та комфортний робочий простір

BACHMANN розумний та комфортний робочий простір

Розумний та комфортний робочий простір.

Завдяки кількості домашніх офісів, що зростає, зустрічам в кафе та ресторанах, робочі місця в офісах та коворкінгах все частіше пустують. Відповідно власники й роботодавці несуть зайві витрати. Шерінг столів, а також управління робочим місцем повинні допомогти у розв’язанні даного питання. Однак, працівники гнучких офісів і коворкінгів постійно зіштовхуються із щоденним стресом: пошуком вільного місця, партнерів по проєкту або бажаного спокою й тиші. Завдяки iotspot® – розумна платформа організації робочого простору – вбудованій в розеткові модулі BACHMANN, працівники мають можливість забронювати бажане місце з дому чи безпосередньо на місці.

Інвестиція в майбутнє 

 

Минулого року BACHMANN почала тісно співпрацювати з голландським стартапом iotspot®. В майбутньому компанія планує розширювати інноваційну співпрацю. «Завдяки розумним та емоційним електротехнічним продуктам й послугам, а також пов’язаних з ними цифровими світами, ми прагнемо рухатися в майбутнє стійкими кроками та полегшувати повсякденне життя людям, що нас оточують», — додає Петер Бахман, генеральний директор Bachmann GmbH. «З нашими інвестиціями в iotspot® ми зробили важливий крок. Завдяки платформі iotspot® та нашим модулям працівники приїжджають до офісу розслабленими, знаходять своє заброньоване місце і приємно та без стресу починають день».

Додана цінність для користувача

 

Робочі місця та кімнати для нарад можна шукати й бронювати швидко та легко. Платформа оснащена інтуїтивною системою бронювання, сучасним управлінням робочим простором та численними додатковими функціями. Водночас, кожне місце однаково забезпечується розетковими модулями BACHMANN. Таким чином, розумний та комфортний робочий простір обладнаний для всіх працівників. 

Раціональне використання ресурсів

 

Низький рівень зайнятості та висока орендна плата – це минуле: моніторинг платформи iotspot® надає власникам офісів аналіз використання робочих місць: цінні знання щодо оптимізації витрат та робочого простору. Заздалегідь налаштовані індивідуальні панелі інструментів використовуються для оцінки використання робочих місць чи конференц-залів протягом певного періоду часу. Дані збираються за допомогою робочих станцій або кімнатних датчиків до DSGVO і передаються в хмару через модулі iotspot®.

Одна система – багато функцій

 

Функція пошуку інтегрована у програму (якщо вона включена), дозволяє швидко знайти колег чи партнерів по проєкту. Крім того, працівники можуть обмінюватися вільними місцями через месенджер. Одержувач повідомлення може резервувати місце за посиланням – нічого не перешкоджає спокійній співпраці. Окрім використання приміщення та співпраці, додаткові датчики вимірюють клімат у приміщенні. Погана якість повітря, якщо така виявлена, буде покращена в довгостроковій перспективі.

 

iotspot® – розумна платформа організації робочого простору, що забезпечує гнучкі інструменти для створення більш продуктивного, екологічно чистого та ефективного робочого простору. Дозволяє контролювати зайнятість офісу для ефективного управління офісними приміщеннями на основі аналізу даних. 

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля