fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Помічники BIM від JUNG для ArchiCAD та Revit®.

Якість, актуальність, прозорість – на всіх фазах проєктування. Для проєктування будівель з використанням BIM ми надаємо вам можливість безкоштовного завантаження BIM-об’єктів продукції JUNG для ArchiCAD та Revit з різним ступенем деталізації.

Building Information Modeling (BIM) являє собою технологію інформаційного проєктування споруд у вигляді тривимірних моделей, під час створення яких кожному елементу моделі можна привласнити додаткові атрибути. Таке рішення дозволяє проєктувальникам та дизайнерам створювати реалістичні 3D плани будівель. BIM-моделі зберігають найважливіші характеристики та данні про будівлі, які може запросити будь-хто з проєктувальників. А отже створення проєктів за допомогою Building Information Modeling дозволяє спростити процес обміну інформацією між окремими підрозділами та сприяє економії часу та зусиль.

Тепер для виробів JUNG є можливість безкоштовно завантажити BIM-об’єкти (з різним ступенем деталізації) для програмного забезпечення Revit та ArchiCAD.

Бібліотеки Revit®

Дані BIM для ваших бібліотек Revit®. Все для планування дизайну в LOD 200.

JUNG Switch Range Configurator на MEPcontent.com

Завдяки безкоштовному рішенню JUNG Switch Range Configurator ви маєте можливість безпосередньо у проєкті Revit® здійснювати конфігурацію, розміщення та керування серіями компонентів JUNG. Всі зміни в проєкті будуть автоматично зображатися в розрізах, списках та видах. Групи Revit охоплюють всі актуальні дані з урахуванням специфіки JUNG, наприклад, номер виробу, GTIN та інші важливі дані виробника.

Різноманіття асортименту продукції JUNG дає можливість дизайнерам створити необхідні кольорові рішення накладок та рамок. Окрім цього, існує можливість обрати потрібну кількість вимикачів, розеток, систем комунікації та інших елементів, а також конфігурацію потрібної вам серії вимикачів та висоту їх монтажу.

Понад 30 функцій дозволяють без особливих зусиль здійснювати конфігурацію серій вимикачів. Обравши функцію для кожного елемента вашої серії вимикачів, прикладом, розетка із заземленням чи без, однополюсний вимикач, цифрове радіо тощо, ви побачите правильний напис для кожної функції в плані.

Бажаєте змінити якийсь з компонентів, аби адаптувати його до вашого дизайну? Достатньо клацнути по цьому компоненту мишкою. Ця функція доступна як у двовимірному проєктуванні, так й у 3D-моделі, навіть в межах кількох об’єктів однієї конфігурації одночасно.

Ви також можете обрати, де здійснити монтаж вимикачів: на будь-якій поверхні, наприклад, на підлозі або стіні, або ж у вільному просторі. Вибір за вами!

ЗАВАНТАЖИТИ

 

ArchiCAD та конфігуратори Revit, LOD 500

Компоненти JUNG на платформі BIMobject Cloud

Провідна світова онлайн-платформа BIMobject Cloud містить BIM-моделі з урахуванням специфіки кожного виробника. Завдяки різноманітним фільтрам та пошуковим функціям користувач має змогу знайти потрібний об’єкт та організувати дані.

Компанія JUNG постійно оновлює бібліотеку продукції на BIMobject Cloud, тому ви завжди матимете доступ до актуальної інформації. Безкоштовне завантаження містить об’єкти JUNG для програм CAD ArchiCAD (.icf) та Revit® Installer (.exe) німецькою, англійською та голландською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Конфігуратор BIM для ArchiCAD

 

Конфігурувати, візуалізувати, визначити потрібну кількість компонентів, автоматично розрахувати розміри та презентувати дизайнерські ідеї – все це і трохи більше можливо зробити завдяки об’єктам BIM для ArchiCAD.

В об’єктах BIM JUNG збережено найважливіші для проєктування характеристики – матеріал, розміри продукту, його робочі параметри. Функція логічного контролю виключає несумісні комбінації. А за допомогою налаштувань меню оновлення видимих компонентів дизайну одночасно показуються на всіх зображеннях плану. Детальну інформацію про продукт можна знайти за прямим посиланням в онлайн-каталозі JUNG. І звичайно ж, безпосередньо у програмному забезпеченні ви можете створити списки замовлення з точною кількістю елементів.

Завантажте конфігуратор ArchiCAD

Конфігуратор BIM для Revit®

Завдяки об’єктам BIM для Revit® дизайнери та проєктувальники мають змогу створювати двовимірні та тривимірні інтегровані моделі для будівельної документації. Таке програмне рішення дозволяє охопити всі фази проєктування будівництва.

Об’єкти BIM JUNG містять всі найважливіші специфікації кожного виробу, зокрема, матеріал виготовлення, розміри компоненту, його робочі параметри. Комбінація продуктів у програмному рішенні подається у вигляді комплексного об’єкта, що дає можливість гнучкого поєднання рамок та механізмів. Логічний контроль програми виключає несумісні комбінації. Спеціальна функція в меню дозволяє одночасно показати оновлення видимих компонентів дизайну на всіх зображеннях плану. І звичайно ж, ви можете створити списки замовлення з точною кількістю елементів безпосередньо у програмному забезпеченні.

Завантажити Конфігуратор Revit®

 

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ