fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Kampmann: Новий рік — нові перспективи

Екологічність, гігієна повітря та комфорт, саме ці основні принципи роботи компанії на майбутній рік визначає керуючий директор з технологій Kampmann Франк Болкеніус. Він наголошує: «Важливі питання, які рухають ринок, ґрунтуються на трьох стовпах — екологія, гігієна повітря та комфорт, які можна об’єднати під одним дахом насамперед за допомогою цілісних систем. Це те, що відрізняє Kampmann, і саме в цьому ми сильні».

У період світового карантину Kampmann зробив вагомий внесок у боротьбу з пандемією, запустивши очищувач повітря КА-520, і таким чином продемонстрував, що зміг впровадити інновації за короткий проміжок часу. Однак Болкеніус усвідомлює, що ринок продовжує рухатися все швидше й швидше: «Моя робота полягає в оптимізації процесу розробки продукту, щоб ми також могли швидко надавати інновації або адаптацію продуктів для клієнтів у майбутньому».

Мережеві системи: збирають інформацію та обробляють її автоматично

Такі терміни, як Інтернет речей (IoT), хмарні рішення та можливості підключення мають високий потенціал для інновацій та вдосконалення продуктів. Йдеться про повне з’єднання пристроїв один з одним і надання інформації для подальшої обробки в будь-який час через мережу.

За допомогою власної технології управління KaControl, яку можливо інтегрувати в мережі вищого рівня або системи автоматизації будівель, такі як BACnet, Modbus або KNX, можна створити будь-яку стратегію автоматизації будівлі. Додаткові важливі заходи, такі як прогнозне обслуговування, в якому система z. B. визнає, коли фільтр потрібно змінити, буде продовжувати відігравати все більш важливу роль у майбутньому. Природно, що технологічний департамент має наразі високий пріоритет у структурі компанії й на додаток до управління продуктами в підрозділах опалення, охолодження, вентиляції та електроніки/MSR, включає відділ досліджень і розробок, у тому числі проєктування.

Дослідження та розробки для надійності та якості

Значний внесок тут робить розширений центр досліджень і розробок Kampmann (FEC). Нещодавно розширена на 800 м², загальна площа лабораторних приміщень у 2000 м² працює в штаб-квартирі компанії в Лінгені. Найсучасніші випробувальні стенди z. B. пропонують найкращі умови задля розробки високоякісних продуктів та вимірювання надійних даних про продуктивність.

Крім того, з моменту свого відкриття у 2008 році центр FEC є контактною точкою для клієнтів, яким можуть тут представити індивідуальні проєктні рішення. Цей напрямок роботи також у пріоритеті Kampmann на майбутній рік.

Співробітники як запорука успіху компанії

Задоволення побажань і потреб клієнтів є центральними корпоративними цілями Kampmann. Відділ збуту продовжує прислухатися до ринку і забезпечує максимально можливе виконання вимог у постійній і тісній співпраці з технологією. «Я хочу забезпечити хорошу комунікацію та організацію між двома напрямками, тому що саме співробітники ведуть компанію вперед за допомогою інновацій та оптимізації», — підкреслює Болкеніус. З цією метою компанія й надалі покладатиметься на послідовне навчання та тісне співробітництво, серед іншого, з Університетом прикладних наук Штайнфурта та Університетом прикладних наук Оснабрюка в Лінгені. Болкеніус запевняє: «Наші співробітники готові до майбутніх викликів. Так що Kampmann залишається технологічним лідером у майбутньому».

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ