fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

JUNG для voco™ hotel

Наприкінці червня 2021 року відкрився перший готель voco™ в Нідерландах. Будівля розташована в центрі Гааги на Кнойтердайку, в оточенні музеїв, магазинів, пам’яток культури та Палацу миру. Лайфстайл-готель на 204 номери поєднує типовий голландський дизайн зі стриманим, неформальним стилем. Будівля була зведена ще у 1923 році й використовувалася як штаб-квартира банку ABN AMRO до 2017. Роттердамським архітекторам Eentien Architecten було доручено перетворення грандіозної історичної будівлі банку в чотиризірковий готель від імені забудовників UBM Development AG. При цьому було повністю збережено імпозантний, багато оздоблений фасад. Керує готелем voco™ в Гаазі InterContinental Hotels Group IHG.

Перетворити грандіозну будівлю банку в готель для життя – завдання не з легких. Steegman Installatietechniek B.V. з Гааги з багаторічним досвідом роботи в готельному секторі відповідали за технічні установки. Чим більше готель, тим більше номерів, і тим важливіше обладнати номери однаковим набором електрофурнітури.

Перевага такого підходу полягає в тому, що номери мають однакове планування й обладнання. Щоб вміло скористатися цими перевагами, Steegman вибрали готову до монтажу систему Plug+Go від JUNG, яка була розроблена саме для таких ситуацій. Таким чином, усі 204 кімнати були безпечно та швидко обладнані відповідними електричними установками (вимикачі, звичайні розетки, розетки для зарядки телефонів, підключення мультимедіа та ін).

Саме тому, що електромонтажні блоки були сплановані однаково в усіх кімнатах – з одного боку ліжка два вимикачі для освітлення та розетка для зарядки мобільних пристроїв з підключенням USB A та USB C, з іншого боку ліжка два вимикачі та розетка – монтаж був можливий в найкоротші терміни. Далі йшли різні (зарядні) розетки, підключення до телевізора і, природно, незамінний тримач для ключів. Сумісна з дизайном приміщень, повна електрична установка була виконана з використанням дизайну A CREATION від JUNG. Всі компоненти були спеціально пофарбовані в колір шампанського. Цей колірний відтінок покликаний надати номерам готелю додаткову атмосферу розкоші. Щось особливе в цьому кольорі полягає в тому, що він насправді адаптується до фону та освітлення в кімнаті. У темному оточенні вимикачі та розетки здаються теплішими, у світлому – прохолоднішими.

Утримувач ключа-картки також реалізований в дизайні A CREATION і забезпечує автоматичне енергоощадження. Коли гості заходять в номер, вони вмикають електрику, вставляючи ключ-карту в тримач. Тоді вони можуть вмикати та вимикати все світло за своїм бажанням. І таким чином гасне світло, коли гості виходять із кімнати. Стислого графіка монтажу можна було дотримуватись також завдяки тому, що блоки Plug+Go від JUNG постачаються повністю попередньо зібраними.

Поряд з розкішною серією A CREATION для номерів, у зонах загального користування на першому поверсі були використані різноманітні версії естетично привабливої серії LS 990, яка в кожному випадку підібрана до дизайну інтер’єру. Наприклад, так звана “Botanica Kitchen, Bar & Lounge” пропонує широкий вибір кольорів і матеріалів у своїх розетках і зарядних станціях – наприклад, металеві версії класичної латуні, антикварної латуні та алюмінію. Також використовується пластиковий LS 990 світло-сірого кольору. У коктейль-барі готелю в старому сховищі банку класичні латунні перемикачі від JUNG доповнюють морську атмосферу «Ultramarine Wonderbar».

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ