fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

JUNG Smart Visu —  ще більше комфорту і контролю

Розумний будинок робить наше життя легшим. Повернувшись з роботи, ви потрапляєте в теплу вітальню — адже система опалення вже подбала про це. Всі ці функції розумного будинку можливі завдяки системі KNX. З цією системою багато процесів здійснюються автоматично, їх не помітно.

Сервер Smart Visu від JUNG, навпаки, візуалізує ці процеси та точно керує ними. Використовуючи однойменний додаток ви можете керувати всіма необхідними функціями через свій гаджет. Не влаштовує освітлення у кімнаті? Налаштуйте його відповідно до своїх потреб, просто сидячи на дивані. Але й це ще не все. Сервер Smart Visu і система KNX роблять життя комфортним, безпечним, а також дають змогу ефективно використовувати ресурси.

Цікаво, як саме? Дуже просто!

Наприклад, за яскравої сонячної погоди за допомогою ролет або жалюзі можна цілеспрямовано затемнити житлові приміщення, тоді занадто яскраве світло та полуденна спека залишаться зовні. Хочете вечірньої пори забезпечити певний візуальний захист особистого простору? Світлочутливі датчики розумного будинку автоматично забезпечують ідеальний баланс між освітленням і затіненням.

До того ж у розумному будинку ролети забезпечують також і ефективний захист від мінливої погоди. З системою KNX можна автоматично опускати ролети у разі сильного вітру. Крім того, сервер Smart Visu дозволяє дистанційно керувати системою захисту вікон. Здійснити це можна швидко та просто за допомогою смартфона або планшета через портал MyJUNG.

Яскраве освітлення для письмового столу, затишне приглушене світло над диваном: легко регулюйте освітлення відповідно до власних потреб за допомогою мобільного додатка. Універсальний пристрій від JUNG можна легко поєднати з системою Philips Hue. Завдяки цьому ви отримуєте ще більше творчої свободи для створення бездоганного освітлення.

Сервер Smart Visu за бажанням також можна налаштувати залежно від сонячного освітлення. Ця функція особливо практична у вихідні, коли хочеться виспатися. Нехай вас розбудить сонце, а не дратівливий будильник. Крім того, ви можете налаштовувати автоматичну систему опускання або підняття жалюзі. Дуже практичне рішення!

Прокидаєтесь о сьомій ранку? З допомогою серверу Smart Visu та системи KNX налаштуйте систему опалення у ванній кімнаті так, аби обігрів приміщення розпочався за чверть на сьому. А як тільки ви залишите дім,  Smart Visu та KNX встановлять нагрівальні елементи на мінімум. Таким чином, ви зможете ефективно використовувати енергоресурси й водночас повертатися в будинок з комфортною температурою.

У теплі місяці розумний будинок також потурбується про приємний мікроклімат — завдяки кондиціонеру або вентиляції, інтегрованим у систему KNX. Тому після робочого дня в спекотному офісі ви приходите додому, де панує приємна прохолода. А якщо через спеку вам скоротили робочий день, і оптимальної температури необхідно досягти раніше, ви можете відрегулювати техніку кондиціонування в дорозі за допомогою смартфона або планшета.

Крім того, за допомогою JUNG Smart Visu можна відтворювати свою улюблену музику та створювати індивідуальні налаштування гучності звуку, збереження плей-листів тощо.

Ви також можете об’єднати різні операції, наприклад, регулювання яскравості освітлення, ввімкнення музики у вітальні в групи. Суть такого підходу: завдяки групуванню під час запуску певного процесу одночасно будуть виконуватися декілька операцій. Тож лаунж у вітальні з приглушеним освітленням або запальні ритми під час приготування їжі в яскраво освітленій кухні: сервер Smart Visu автоматично та послідовно виконує необхідні операції, якщо вони об’єднані в групу.

І ще цікава фішка. Завдяки астрофункції на сервері Smart Visu вам не потрібно протягом цілого року змінювати часові налаштування освітлення. Сервер орієнтується за сонцем та відповідним чином коригує окремі операції. Тож, наприклад, взимку він набагато раніше вмикає вечірнє світло, оскільки й сонце заходить раніше, ніж зазвичай.

Станьте диригентом свого розумного будинку з допомогою Smart Visu від JUNG!

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ