fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

JUNG для комплексу Galleria, Південна Корея

Архітектура, яка виходить за межі структури будівлі. Це саме про Galleria, багатокомпонентний комплекс у Кванґйо, новому місті в центрі провінції Кьонгі, на південь від Сеула, створений архітектурною компанією OMA. Розташована в центрі міської забудови, оточена високими житловими кварталами, Galleria з її схожим на камінь, твердим, об’ємним і майже тривожно магічним виглядом є дивовижною точкою тяжіння для громадського життя.

Автором цієї розробки був Кріс ван Дуйнс, партнер OMA, який розробив концепцію дизайну на основі теорії кореневища засновника OMA і лауреата Pritzker Prize Рема Колхааса. Мета полягала в тому, щоб зосередитися на архітектурі, яка б виходила за межі фактичної структури самої будівлі та відповідала масштабу міського середовища.

Результатом проєкту став органічний зв’язок між архітектурою, містом та його людьми. Galleria – це публічний простір, який представляє шопінг чимось набагато більше, ніж просто відпочинок. Будівля поєднує в собі комфорт та в рівній мірі сприяє знайомству з архітектурою та культурою, створюючи унікальний досвід покупок.

Будівля у Кванґйо, відкрита у березні 2020 року, є шостою філією Galleria – найбільшої франшизи елітних універмагів у Кореї. Суцільний, мінливий об’єм каменю на його фасаді з тонко структурованою мозаїкою нагадує природу сусіднього парку Suwon Gwanggyo Lake Park.

 

Динамічна і багатогранна скляна доріжка обходить камінь і виривається з нього, нагадуючи нам про підземні термітні ходи, утворюючи «Небесний міст», який контрастує з непрозорою структурою каменю.

Матеріал виривається з шару гігантських скель і дає блискуче світло, як дорогоцінний камінь. Прозорі скляні поверхні дозволяють відвідувачам відчути світло, яке проникає в будівлю. Ця доріжка, що складається з послідовності каскадних терас, забезпечує простір для виставок і виступів.

Цей лайфстайл-комплекс у Кванґйо містить не лише комерційні площі, а й великий конгрес-центр, розкішний офісний комплекс, готелі та акваріум площею 137 714 квадратних метрів. Виставки, культура та розваги об’єднуються, щоб створити нову парадигму того, що асоціюється з універмагами – стати новою визначною пам’яткою для Південної Кореї.

Престижну атмосферу надихають і стильні ефекти. Galleria оснащена вимикачами та розетками JUNG LS 990 класичного дизайну чорного кольору та у кольорах нержавіючої сталі й алюмінію, а також серією вимикачів A Creation у кольорі алюмінію та матового антрациту. Ці високоякісні компоненти природно вписуються у футуристичну архітектуру.

Технологія JUNG KNX додатково забезпечує інтелектуальну роботу жалюзі та освітлення. А зручно та централізовано керувати технологіями будівлі допомагають кнопкові датчики JUNG серії KNX F-40.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ