ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Індивідуальна концепція освітлення для Галереї Джеймса Симона (James-Simon-Galerie) від компанії Zumtobel

12 липня, в Берліні урочисто відкрилася Галерея Джеймса Симона (James-Simon-Galerie), новий портал, через який відвідувачі будуть потрапляти на Музейний острів. На будівництво було витрачено понад 130 мільйонів євро.

Zumtobel Group розробив індивідуальну концепцію освітлення та став партнером по освітленню на всіх етапах планування та будівництва.

 

Обладнання:

CIELUMA

Стельові світильники CIELUMA складаються з квадратних текстильних світлових модулів. Їх особливість полягає в плавному проходження світла від краю до середини світильника. Колірна температура 3800 К забезпечує приємне рівномірне базове освітлення в приміщенні. Акустична тканина поглинає звук, зменшуючи небажаний сторонній шум, щоб відвідувачі могли насолоджуватися мистецтвом без перешкод.

ARCOS

Акцентне освітлення експонатів прожекторами Arcos, забезпечують високу передачу кольору (Ra> 90) і відмінну якість освітлення. Світло без УФ-та ІЧ-випромінювання захищає делікатні твори мистецтва. Завдяки технології Tunable White колірна температура може регулюватися відповідно до вимог кожного експоната.

CRAFT

Zumtobel розробив ще один спеціальний світильник для другого поверху галереї Джеймса Саймона.  CRAFT — багатоярусний світильник, який забезпечує одночасно загальне та акцентне освітлення.

 

 

 

 

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
ПОДПИСКА НА РАССЫЛКУ