fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Bachmann: Сила партнерства в новому адаптивному робочому просторі

Співпраця з дизайном стимулює інновації. Тож враховуючи зростання попиту на адаптивний робочий простір фіналісти Mixology21 Awards — BACHMANN досліджують потужність акумуляторних технологій у гнучкому просторі.

Відхід від стаціонарних офісів та робочих приміщень роками був в авангарді умів архітекторів, дизайнерів та виробників. Цього тижня фірма електронної комерції The Hut Group переїжджає у свій новий сучасний кампус технологій, розроблений дизайнерським бюро PENSON. Завдяки рухомим стінам, простір можна легко перетворити зі студії на низку окремих кабінетів, що надає працівникам можливість адаптувати простір відповідно до своїх потреб. Проєкт встановлює новий стандарт гнучкості робочого місця та вказує, в якому напрямку архітектори та дизайнери рухаються після пандемії.

В останній доповіді світової архітектурної компанії HOK було зазначено, що від 15 до 20% людей нейродівергентні, що є певним викликом дизайну для створення приміщень, де всі працівники можуть працювати з комфортом. Завдяки такій явній необхідності гнучкості в дизайні робочих приміщень компанія BACHMANN у співпраці з розробниками інноваційних робочих місць Nook, щоб створити повністю гнучкий Huddle Pod, який пропонує зручний простір для спокійної роботи, співпраці та індивідуальних зустрічей. Це кабінет на коліщатках працює за допомогою інноваційної технології акумулятора BACHMANN, яку також можна побачити в BACHMANN Independent Monitor. Такий мобільний кабінет дозволяє бути незалежним від джерела електроенергії, зводячи нанівець необхідність підключення до електромережі.

Керівник британської компанії BACHMANN Джеймс Пекітт пояснює: «Завдяки інтеграції інноваційної технології акумуляторної батареї BACHMANN у мобільний кабінет Huddle Pod, його можна миттєво перемістити в будь-який час до будь-якого місця. Адаптуючи таким чином простір відповідно до потреби користувачів. Ми пишаємось розробкою інноваційних енергетичних рішень, і це один із прикладів того, як ми прислухаємося до потреб модернізації робочих місць й тісно співпрацюємо з дизайнерами та виробниками меблів для розв’язання життєвих проблем. Успіх нашого Independent Monitor, який використовує ті ж інноваційні батареї, відкрив нам шлях до подальшої співпраці. BACHMANN завжди у пошуках піонерів інновацій».

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ