ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

Абсолютно новий додаток доповненої реальності JUNG AR-Studio

Зовсім новий спосіб використання електротехніки JUNG в цифровому форматі. Тепер Ви можете не просто уявити, а й побачити як буде виглядати продукція JUNG у інтер’єрі за допомогою нового додатку JUNG AR-Studio

Креативний інструмент проєктування

 

Додаток JUNG AR-Studio дозволяє ефективно візуалізувати фурнітуру в інтер’єрі та переглядати її у доповненій реальності.

 

 

Дизайнери, архітектори та монтажники можуть демонструвати продукти JUNG будь-де та будь-коли за допомогою нового додатка. Просто оберіть вимикач, матеріал та колір, а потім прикріпіть Трекер-код JUNG у тому місці, де Ви бажаєте розмістити вимикач. Додаток AR-Studio впише віртуальну тривимірну модель обраного продукту JUNG у живе зображення. Ви зможете відразу побачити на планшеті чи смартфоні, як буде виглядати обраний вимикач саме у вашому конкретному інтер’єрі.

Інструкція та база даних у додатку JUNG AR-Studio

 

Використання більш ніж 2000 виробів в реальному часі

Завдяки JUNG AR-Studio використання вимикачів і розеток можна оцінити у реальному часі. Завдяки додатку можна «приміряти» і багато інших продуктів з асортименту JUNG: KNX-системи, станції зарядки UBS,  смарт радіо DAB + або ж світильники Plug & Light.

Отримайте вичерпну базову інформацію

JUNG AR-Studio – це інформаційний довідник по продуктах JUNG. У додатку доступні референс фотографії для подальшого розуміння того, як віртуальні продукти JUNG вписуються в інтер’єр. JUNG AR-Studio — це більше ніж просто додаток доповненої реальності. Це повноцінний інструмент для проєктування й дизайну електротехніки та всього внутрішнього простору приміщення.

Завантажити додаток для Android в Google Play Store

Завантажити додаток для iOS в App Store

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Вентиляція
Електротехніка
Світло
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ