fbpx

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У найближчий час ми з вами зв’яжемося

Ми працюємо: ПН – ПТ, 9:00 – 18:00

10 переваг світлодіодів проти традиційного освітлення

Час від часу з’являється спортсмен, який явно затьмарює решту, змінюючи гру назавжди. Іноді це технологія, як у випадку зі світлодіодами. Вже досить звичні для менших спортивних споруд, світлодіоди тепер все частіше замінюють звичайні світлотехнічні рішення, такі як HID-установки на великих стадіонах і аренах — і це зрозуміло. Ось 10 вагомих причин, чому.

Розбираємо 10 переваг світлодіодів проти традиційних технологій освітлення у розрізі спортивної галузі.

Термін експлуатації

Що стосується терміну експлуатації, світлодіодні світильники набагато практичніші. Вони служать в 4-5 разів довше, ніж будь-яка інша технологія освітлення. Мало того, вони втрачають свою ефективність просвіту набагато повільніше з часом у порівнянні з технологією MH HID, забезпечуючи набагато кращу продуктивність за набагато більший термін служби. Це призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та заміну матеріалів — відповідно менше і відходів.

Ефективність

Ще одна категорія, в якій світлодіоди чітко перевершують інші рішення для освітлення — це енергоефективність. Світлодіодні світильники забезпечують чудові світлові характеристики при знижених вимогах до потужності. Заміна звичайних установок спортивного освітлення на сучасний світлодіодний прожектор, як от Champion від Thorn, може призвести до економії енергії до 35%.

Витрати

Світлодіодні спортивні системи освітлення зазвичай коштують дорожче, ніж інші рішення. Однак вони дуже економічно працюють після цього. Завдяки економії енергії, яку вони забезпечують з часом, а також зменшенню витрат на технічне обслуговування та заміну деталей, світлодіодні рішення пропонують набагато кращу віддачу інвестицій протягом терміну користування.

Колір

Колірна передача особливо важлива для спортивних майданчиків, де передбачаються телевізійні трансляції. Індекс консистенції телевізійного освітлення (TLCI) використовується для оцінки якості світла світильників. Він також призначає значення кольору за шкалою від 0 до 100. Удосконалений світлодіодний прожектор Altis від Thorn має 90+ TLCI.

У потрібний момент

На відміну від інших рішень для спортивного освітлення, світлодіодні установки світяться на повну яскравість у момент їх увімкнення. Вони не потребують часу на нагрівання, і їх світловіддача з часом не зменшується так швидко.

Фокус

HID, як і інші технології, забезпечують всеспрямоване світло, тобто велика частина випромінюваного світла розсіюється і марнується. Вони, як правило, висвітлюють набагато більше цільової області, навіть за допомогою відбивачів. Натомість світлодіодне світло дуже сфокусоване. По суті, 100% випромінюваного світла може бути спеціально спрямоване на ділянку, яка потребує освітлення.

Світлове забруднення

Завдяки можливостям спрямованого освітлення світлодіодне освітлення, природно, допомагає мінімізувати світлове забруднення. Інтелектуальний дизайн прожектора Thorn Champion включає відбивчі козирки, які додатково зменшують негативний вплив від пролиття світла на оточення спортивних майданчиків. Фокусування світла вперед із визначеним відрізком також значно зменшує ефекти висвітлення вгору, що призводить до штучного світіння неба.

Навколишнє середовище

Окрім того, що вони допомагають мінімізувати світлове забруднення, світлодіодні рішення вимагають дуже мало енергії для роботи в порівнянні з іншими світловими технологіями. Отже, вони створюють набагато менше викидів парникових газів. Вони виготовляються без шкідливих хімічних речовин, таких як ртуть або свинець, що становлять загрозу для навколишнього середовища або здоров’я населення.

Довговічність

Світлодіодне освітлення часто називають твердотілим освітленням, враховуючи той факт, що в ньому використовуються напівпровідники. На відміну від інших джерел світла, таких як вакуумні або газові технології, світлодіодні світильники набагато стійкіші до вібрацій, ударів та екстремальних умов навколишнього середовища.

Креативність

Удосконалені світлодіодні рішення можна використовувати практично на будь-якому рівні їх номінальної потужності, що робить їх дуже легкими для затемнення. На додаток до чудової передачі кольорів, їх можна поєднати з найсучаснішими технологіями управління, такими як DMX від Thorn, для незліченних світлових ефектів. Кожною точкою світла можна керувати індивідуально. Фурнітура з кольоровими ефектами також підтримує творчі зміни кольору.

На сторінку НОВИНИ
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

    Вентиляція
    Електротехніка
    Світло
    Будь ласка, заповніть всі необхідні поля
    ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ