MAICO 20 РОКІВ В УКРАЇНІ

   20 РОКІВ В УКРАЇНІ

 

У квітні 1997 року на виставці Elcom-97 у місті Києві, була вперше представлена вентиляційна продукція MAICO VENTILATOREN на українському ринку. З того часу бренд MAICO посів гідне місце серед професійних монтажників, архітекторів, дизайнерів, а також пересічних покупців. Якість, надійність, безшумність в роботі за неперевершеної продуктивності – ось основні риси, які вирізняють вентиляційне обладнання MAICO VENTILATOREN.

 

Компанія MAICO Elektroapparate-Fabrik GmbH, що знаходиться у місті Віллінген-Швеннінген на півдні Німеччини, яка у 1928 році починала як невелике сімейне підприємство по виробництву побутових вентиляторів, сьогодні є відомим європейським концерном до складу якого входять сучасні заводи в Німеччині, Італії та Англії, які виробляють декілька тисяч найменувань різного виду вентиляційного обладнання — від побутових серій вентиляторів та припливно-витяжних установок до промислових вентиляційних систем.

 

Вентилятори та вентиляційні установки MAICO працюють в квартирах багатоповерхових будинків, приватних будинках, школах, дитячих садках, торговельних центрах, в шахтах та на  заводах у більш ніж 70 країнах світу, кожен день забезпечуючи людей свіжим повітрям та турбуючись про їхнє здоров’я.

 

Ми щиро вдячні усім нашим покупцям, друзям та партнерам за ваше професійне ставлення та високу оцінку продукції MAICO VENTILATOREN одного з європейських лідерів із виробництва вентиляційного обладнання для комфортного повітря.

 

Дякуємо за те, що ви з нами вже 20 років!